Мітинг проти Трубарова закінчився побиттям і затриманням активістів

Четвер, 01 листопада 2018 20:20 - Сюжети 508
Мітинг проти Трубарова закінчився побиттям і затриманням активістів
У четвер, 1 листопада пікет біля Фонду держмайна за відставку в.о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова завершився побиттям та затриманням правоохоронцями 150 активістів.

Зранку 1 листопада активісти прийшли до ФДМУ, щоб виступити проти його очільника Віталія Трубарова, проте ніхто з представників Фонду так і не вийшов до протестувальників. Натомість поліцейські вилучили у активістів намети, які ті планували встановити, щоби цілодобово чатувати Трубарова під держустановою. 

Затриманих півтори сотні активістів відвезли до Печерського РУМВС. Більшість мітингарів правоохоронці побили, їх силою затягували до автозаків. До того ж чітко видно, що поліцейські напали на абсолютно мирних протестувальників, які просто стояли з прапорами та вимагали покарати Трубарова за корупційну діяльність. За словами самих постраждалих, їх били в "сліпих зонах", переважно по ребрах. Окрім активістів, затримали і жорстоко побили і журналіста Віталія Грузинова.

Усіх затриманих 1 листопада під Фондом держмайна відпустили. Невідома ситуація лише з одним них на прізвиськом Скрипаль. За словами свідків, чоловіка відвезли у невідомому напрямку, начебто для встановлення особи. Інші ж очевидці кажуть, що йому інкримінують напад на поліцейського.

Нагадаємо, поліція затримала близько 150 активістів під Фондом держмайна. Пізніше активістів почали випускати, вони розповіли журналістам про застосування до них фізичної сили з боку правоохоронців.