Активісти написали заяву до поліції на Фонд держмайна

Понеділок, 05 листопада 2018 16:32 - Сюжети 290
Активісти написали заяву до поліції на Фонд держмайна
В понеділок, 5 листопада, під час акції протесту під Фондом держмайна активісти громадської організації "Невідомий патріот" написали заяву до Нацполіції через те, що ФДМУ виявився закритим в робочий час.

 

Так, націоналісти прийшли під стіни Фонду на безстрокову акцію з вимогою звільнити в.о. голови ФДМУ Віталія Трубарова.

Таким чином активісти заявляють, що всупереч розгону минулотижневої акції, вони не зупиняться, доки Трубаров не залишить посаду.

"Ми все одно доведемо справу до кінця, ми доб’ємся відставки Трубарова. Ми будемо стояти до кінця і він не втримається на посаді", - заявив організатор.

Активісти намагались пройти в будівлю Фонду, щоб поспілкуватися з кимось із керівництва та передати свої вимоги. Проте двері виявились зачиненими.

"Вони знову закрились, тобто наша акція забезпечує для України іще один день без розкрадання підприємств, які може Трубаров подарувати своїм колегам по цеху, які його поставили на цю посаду", - зазначили активісти.

Протестувальники зателефонували на гарячу лінію Кабміну, щоби поскаржитись на те, що держустанова не працює в робочий час, але там так і не відповіли.

Після чого активісти закликали Трубарова вийти до них добровільно.

Крім того, представники громадської організації викликали на місце слідчо-оперативну групу і написали заяву до Нацполіції про те, що держустанова в робочий час не працює і не здійснює прийом громадян.

 

Зазначимо, що акція - безстрокова і активісти планують чатувати під Фондом щодня.

Нагадаємо, минулого тижня під час мирної акції під ФДМУ поліцейські затримали близько 150 активістів. Після цього затриманих відвезли до Печерського РУ МВС, за їхніми словами, правоохоронці застосували до них фізичну силу. Наступного дня активісти написали заяви до ГПУ про перевищення поліцією службових обов’язків.

Додамо, в Генпрокуратурі проти в.о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова відкрите кримінальне провадження через незаконну приватизацію частини будівлі Мінагро.