"Остання агонія Трубарова як чиновника": чого досягли активісти за тиждень пікетування ФДМУ

Середа, 07 листопада 2018 18:22 - Сюжети 492
"Остання агонія Трубарова як чиновника": чого досягли активісти за тиждень пікетування ФДМУ
Уже майже тиждень активісти пікетують Фонд державного майна. Головна вимога - звільнення в.о. голови ФДМУ Віталія Трубарова та недопущення більше ставленика олігарха на цю посаду.

В середу, 7 листопада, протести принесли перші результати. Так, як заявив один з організаторів акції, в Кабміні вже розпочали процедуру звільнення Віталія Трубарова з посади.

Проте на цьому активісти не планують зупинятись. По-перше, в планах протестувальників не просто звільнити Трубарова, а й посадити його.

"Потрібно, щоб таких, як Трубаров, не просто звільняли з посади, а щоб таких людей садили. Питання уже не стоїть - коли звільнять Трубарова, а на скільки його посадити", - заявив організатор акції.

А по-друге, активісти планують пильно спостерігати за тим, кого ж поставлять очільником Фонду, щоби не допустити повторення ситуцації.

"Ми насправді розуміємо, що такі, як Трубаров - це пішки, якась дрібна риба. Його поставили, можуть когось іншого замість нього поставити. Яким би рішення не було, це ще не означає, що це кінець. (...) Дуже важливо, кого поставлять далі. Тобто ми розуміємо, що ми досягли певного успіху і Трубарова можуть зняти з посади. Але ми маємо слідкувати, кого замість нього поставлять на цю посаду. Ми не хочемо, щоб нас просто розвели, як кошенят", - заявляють активісти.

Крім того, варто зазначити, що під час пікетування ФМДУ не працює. Будівлю Фонду зачиняють зсередин і навіть не пускають на робочі місця співробітників.

"Поки ми тут, ми виграємо ці дні для нашої країни, в цей час не грабується наша країна. І, так, ми перевірили, дійсно, ця установа свою діяльність припинила. Вони боягузи, видно, їм є, що приховувати. Вони припиняють свою діяльність", - заявили протестувальники.

Організатор акції зазначив, що Трубаров просто боїться і через це страждає стратегічна державна установа.

"Ціла стратегічна установа не працює через його острахи, що все ж таки викриють його незаконні оборудки. Люди йдуть на роботу і не можуть потрапити. Сам Трубаров не ходить на роботу і співробітники його не можуть туди потрапити просто через те, що Трубаров боїться. Він просто відчуває, що залишилось йому вже недовго на посаді. Тому це вже остання агонія цього чиновника", - заявив він.

Нагадаємо, ще з 1 листопада активісти ледь не щодня виходять на мітинги під Фонд держмайна, вимагаючи звільнити Трубарова. В перший же день акції протестувальників затримала поліція та застосувала до них фізичну силу. Активісти заявляють, що Трубаров про це домовився з кимось із столичного управління поліції.

Додамо, що проти в.о. голови ФДМУ Віталія Трубарова в Генеральній прокуратурі відкрите кримінальне провадження через незаконну приватизацію частини будівлі Мінагро. Крім того, Трубаров призначений на посаду з порушенням чинного законодавства.