Пару держслужбовців одружив міністр юстиції (фото, відео)

П'ятниця, 16 листопада 2018 17:54 - Сюжети 154
Пару держслужбовців одружив міністр юстиції (фото, відео)
У п'ятницю, 16 листопада міністр юстиції Павло Петренко засвідчив шлюб молодої пари українських держслужбовців: інспекторки Державної прикордонної служби Анастасії Дикої та працівника Міністерства соціальної політики Івана Щербини.

Захід відбувся в рамках започаткованого Мін'юстом проекту "Шлюб за добу", який надає можливість українським подружнім парам офіційно засвідчити перед державою свої стосунки в короткий термін.

"Будь-яка пара, яка бажає одружитися за процедурою "Шлюб за добу", зможе зробити це в той день, коли вона хоче, в тій обстановці, яку вона хоче і в тій атмсофері, яку вона сама визначить, а не визначить чиновник чи бюрократ будь-якого державного органу", - сказав Петренко.

Він також повідомив, що понад 40 тисяч українських молодят вже скористалась сервісом "Шлюб за добу".

Сама процедура тривала близько 15 хвилин. Іван та Анастасія підписали усі необхідні документи, після чого міністр юстиції особисто завірив їх печаткою державного реєстратора.

Після офіційної церемонії молодята пояснили, що сьогодні вони лише формально засвідчують свій шлюб перед державою, а усі основні святкування відбудуться за місяць у Львові.