Віце-спікер вийшла до мітингувальників під стіни парламенту (ВІДЕО)

Вівторок, 19 червня 2018 20:07 - Сюжети 206
Віце-спікер вийшла до мітингувальників під стіни парламенту (ВІДЕО)
Сьогодні, під час акції протесту "афганців" під будівлею парламенту, коли пристрасті людей вже були напружені до межі, до мітингувальников вийшла перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Про це з місця подій повідомляє журналіст АСПІ.

Віце-спікер запропонувала сформувати ініціативну групу і почати процес переговорів.

Читайте також: Зіткнення під Верховною Радою: виходи і входи до парламенту перекриті (ВІДЕО)

"Я зараз хочу звернутися до керівників акції з проханням, щоб була сформована ініціативна група. Я вас запрошую, і ми зараз йдемо, а коли буде перерва, ми до вас вийдемо з підсумками роботи групи", - сказала Ірина Геращенко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, біля будівлі Верховної Ради і на вулиці Грушевського проходила акція протесту, в якій брали участь шахтарі і ветерани-афганці.

Як розповіли в оргкомітеті акції, воїни-афганці вимагали рівних з іншими учасниками бойових дій пільг, а також ряду преференцій.

Після початку акції, мітингувальники прорвали перший кордон поліції і спробували прорватися в будівлю парламенту. Поліція була змушена використовувати спецзасоби, щоб зупинити мітингувальників.

Також повідомлялося, що під час акції протесту під стінами Верховної Ради України, ветеранами-афганцями були помічені сторонні люди, які робили спроби спровокувати масові заворушення.