Трубаров намагається дискредитувати акції проти нього, щоб втриматись на посаді

Четвер, 08 листопада 2018 13:23 - Суспільство 238
Трубаров намагається дискредитувати акції проти нього, щоб втриматись на посаді
В.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook заявив, що акції під ФДМУ з вимогою його відставки проплачені. Втім вийти до протестувальників та поспілкуватись з ними чиновник все ж побоявся.

Про це заявляють орагнізатори акції.

"Трубаров на своїй сторінці написав, м’яко кажучи, гидоту. Сказав, що це проплачена спортивна школа, мовляв по 200-300 гривень дали, "навіть я їх в обличчя знаю". Можна було б сказати, що він, мабуть, їх уже наймав, якщо і розцінки знає", - заявив один із організаторів акції.

Крім того, мітингувальники зазначили, що для того, аби втриматись на посаді, Трубаров зробить все можливе, щоб інформаційно спаплюжити акції проти нього.

Зазначимо, що раніше Трубаров намагався прибрати акції силою за допомогою правоохоронців.

"За нашими даними, Трубаров заплатив 150 тисяч доларів одному з чиновників МВС в Києві для того, щоб наші акції розганялись. Як ми бачимо, це не допомогло, якщо спочатку виходила лише організація "Невідомий патріот”, то тепер ми бачимо і інші організації - нас стає все більше", - заявив організатор акції.

Нагадаємо, уже тиждень активісти пікетують Фонд держмайна з вимогою звільнити Віталія Трубарова з посади в.о. голови ФДМУ. 7 листопада, за словами активістів, Кабмін розпочав процедуру звільнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Остання агонія Трубарова як чиновника": чого досягли активісти за тиждень пікетування ФДМУ

Варто додати, що в ГПУ відкрите кримінальне провадження проти Трубарова через незаконну приватизацію частини будівлі Мінагро. Крім того, Трубаров призначений на посаду з порушенням чинного законодавства.