Хакери атакували сайт Міністерства з питань окупованих територій

Вівторок, 06 листопада 2018 18:02 - Технології 60
Хакери атакували сайт Міністерства з питань окупованих територій
На сайт Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб здійснили хакерську атаку.

Для атаки могли бути задіяні російські спецслужби, повідомляє прес-служба міністерства.

"2-3 листопада 2018 року здійснено спрямовану хакерську атаку на офіційний веб-сайт Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ), в результаті якої невідомі отримали доступ до панелі керування сайтом", - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголошують, що використовуючи можливості панелі керування, зловмисники модифікували деякі сторінки сайту МТОТ для розповсюдження спам-контенту.

Як запевняють у МТОТ, атаку вдалося зупинити, доступ до панелі керування сайту обмежено, модифіковані сторінки відновлені до останньої збереженої версії. Також проводиться аналіз втраченої інформації.

"Слід зазначити, що це вже не перші спроби зловмисників. Протягом кількох місяців хакери неодноразово намагалися зламати паролі до акаунтів у соціальних мережах відомства. За попередніми оцінками фахівців, нещодавні зловмисні дії були пов’язані із заявами міністра МТОТ, які він зробив 1 листопада 2018 року під час візиту до Боснії та Герцеговини, а для вказаних хакерських атак могли бути задіяні спецслужби Російської Федерації", - повідомили у відомстві.