Apple вперше визнала проблеми з сенсорним екраном iPhone X

Субота, 10 листопада 2018 12:34 - Технології 89
Apple вперше визнала проблеми з сенсорним екраном iPhone X
Apple вперше зізналася, що у деяких iPhone X є проблеми з сенсорним екраном.

 За даними Bloomberg, кілька місяців користувачі скаржилися на те, що дисплей не завжди реагує на дотики, або вмикається без дотиків.

Apple погодилася з претензіями клієнтів через рік після виходу iPhone X і коли вже зняла смартфон з виробництва. У компанії заявили, що в сервісних центрах можна буде безкоштовно поміняти модуль зображення в екрані. У повідомленні окремо зазначено, що в інших айфонів таких проблем немає - в тому числі, на нових моделях iPhone Xr, iPhone Xs і iPhone Xs Max.

 Також компанія повідомила про дефекти в 13-дюймових MacBook Pro: "обмежене число" ноутбуків ємністю 128 і 256 ГБ мають проблеми з SSD-накопичувачем. Вони торкнулися пристроїв, проданих в період з червня 2017 року по червень 2018 року. Apple порекомендувала користувачам звернутися за безкоштовним ремонтом "якомога швидше", оскільки неполадки можуть призвести до втрати даних і збоїв в роботі.

 iPhone X продавався в листопаді 2017 року по жовтень 2018 року. І у смартфона вже були проблеми з AMOLED-екраном: у багатьох користувачів він вигоряв, що незабаром підтвердили в компанії. Аналогічний недолік спостерігався у Google Pixel 2.