Реванш недолюстрованих: зять Ківалова повертається у керівництво прокуратурою

Четвер, 05 січня 2017 00:00 - Конфлікти 909
Реванш недолюстрованих: зять Ківалова повертається у керівництво прокуратурою
Скандал з хабаром у 200 тис доларів, державний рекет, "віджимання" бізнесу, підозри у доведенні до самогубства - і це не повний список "подвигів" непокараного і висуненого на підвищення прокурора Олега Кос'яненка. "Імунітет" недоторканності йому забезпечує з одного боку авторитет батька - управлінця КДБ, генерала СБУ, народного депутата Олександра Кос'яненка, а з іншого (це вже важка артилерія) - екс-тесть Сергій Ківалов.

Інтернет рясніє гучними скандалами навколо особистості недоторканного прокурора Кос'яненко, але це не завадило йому уникнути «очищення» з влади, успішно пройти переатестацію і вписатися в реформи прокуратури ініційовані Сакварелідзе.

У серпні 2015 року він поновився на посаді прокурора Малиновського району Одеси, а з літа 2016 "захищає" інтереси громадян в обласному Управлінні представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді.

Під виглядом благих цілей і функцій даного управління, руками людей системи, таких як Кос'яненко, "законно" "вирішуються" глобальні фінансові питання: відшкодування коштів із державного бюджету; звільнення від арешту майна, відчуження державного майна, зокрема через процедуру банкрутства, земельних відносин, усунення порушень, пов'язаних з корупційними діями і багато іншого.

Про заступництво Кос'яненка на високому рівні свідчить і підозрілим чином "підчищені" державні реєстри та бази даних.Так, на сайті Міністерства юстиції, дані на нього та його цивільну дружину Наталію Амурову - взагалі відсутні: наче таких людей і не було.

 

Однак, у інших реєстрах та базах даних можна знайти залишки інформації. Усе майно (дві яхти, елітний автопарк, палаци та інші предмети розкошу) Олег Кос'яненко, як син КДБіста, зареєстрував на матір, дружину, бабусю, тітку і т.д., а сам при цьому за документами виглядає як "бомж" без транспортного засобу зі скромною зарплатою. При цьому одесити зауважують, що одягається він зі своєю родиною у дорогих бутиках, і харчуєється у далеко недешевому ресторані "Фротеллі", їздить на дорогих автівках.

 

 

 

 

baza

Наталія Амурова - цивільна дружина Олега Кос'яненка роз'їжджає нетвереза за кермом

 Санаторій "Червоні Зорі" тепер маєток прокурора

Zori2 300

До речі, проживає родина Кос'яненка також не згідно задекларованих статків: палац у стилі "Пшонка-стайл" (Одеса, вул. Червоних зорь, 4/6 (тепер перейменовано на вул. Бернардацці), на території доведеного до банкрутства санаторію "Червоні зорі". 

a891957 foto 327

На території колишнього саноторію тепер цілий VIP-містечко з палаців колег Кос'яненка.

 

 

Про те, як живе одіозний прокурор Олег Кос'яненко більш детальну інформацію шукайте  у наступних публікаціях та відеосюжетах.