Міністр фінансів Данилюк погрожує Насірову звільненням

Понеділок, 06 лютого 2017 00:00 - Конфлікти 218
Міністр фінансів Данилюк погрожує Насірову звільненням
Міністр фінансів України Олександр Данилюк ініціював притягнення до дисциплінарної відповідальності голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. Про це він заявив 6 лютого поточного року, під час прес-конференції в Мінфіні.

За словами Данилюка, діяльність очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова повинні перевірити антикорупційні органи. Крім того, Насірову загрожує звільнення «за систематичне порушення доручень міністра фінансів, які є обов'язковими для виконання, а також за неузгоджену відсутність на робочому місці, я, відповідно до закону, ініціював Кабміну притягнення Насірова до дисциплінарної відповідальності. 

ДанилюкЯкщо після цього не буде зроблено жодних висновків, то другою доганою - буде звільнення », - підкреслив Данилюк в своїй заяві.

Нагадаємо, Роман Насіров поїхав на інавгурацію президента США Дональда Трампа, що відбулася 20 січня, не отримавши дозволу на відпустку від міністра фінансів і прем'єр-міністра, як годиться зробити це за законом. Також, міністр фінансів підкреслив фінансову сторону такої поїздки, а також той факт, що Насіров, замість виконання доручень уряду, займається самопіаром.

«Поїздка в США - це дуже недешеве задоволення. Те, де він був, коштує приблизно 250 тис. доларів. Немаленька сума. Задекларована вона - це громадськість повинна відстежити. Якщо ж це було безкоштовно, я б хотів запитати, чому саме керівника податкової служби України запрошують на такий захід безкоштовно? Може, це послуга? Може, це подарунок? Законодавство безпосередньо забороняє приймати такі подарунки і послуги », - зазначив Данилюк.