Депутат БПП Олексій Гончаренко зайнявся вандалізмом

Середа, 08 лютого 2017 00:00 - Конфлікти 381
Депутат БПП Олексій Гончаренко зайнявся вандалізмом
У середу, 8 лютого 2017 року народний депутат від президентського блоку БПП Олексій Гончаренко в знак протесту проти висловлювань посла Німеччини Ернста Райхеля про можливість проведення виборів на Донбасі (до повного виведення російських військ) розмалював фрагмент Берлінської стіни, який знаходиться біля посольства Німеччини в Києві.

Посольство ФРН шкодує про псування депутатом від БПП Олексієм Гончаренко фрагмента Берлінської стіни біля диппредставництва Німеччини в Києві і констатує порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті посольства.

goncharenko 1
«Посольство Федеративної Республіки Німеччина дуже жалкує у зв'язку з пошкодженням і нівеченням депутатом Гончаренко фрагмента історичної Берлінської стіни, розташованої на території посольства. Падіння Берлінської стіни для всіх європейців, а також і за межами Європи, символізує звільнення від комунізму і радянської гегемонії. У той же час має місце порушення Віденської конвенції про дипломатичні відносини», - йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що згідно зі статтею 22 Віденської конвенції приміщення представництв іноземних держав є недоторканними, а держава перебування зобов'язана вживати всіх необхідних заходів для їх захисту від будь-якого вторгнення або завдання шкоди. Судячи з того, що на місці подій з’явився один з українських телевізійних каналів, на якому знято акцію Гончаренко, навряд чи можна говорити про спонтанність акції.