Корупційний скандал: донька судді Андрія Бойка призначена «по блату» заступником міністра енергетики

П'ятниця, 24 лютого 2017 00:00 - Конфлікти 1577
Корупційний скандал: донька судді Андрія Бойка призначена «по блату» заступником міністра енергетики
Коли ти член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати, то в тебе донька стає заступником міністра. Можливо на це не звернули б уваги, якби не стрімкий кар’єрний зліт 27 річної «татиної доці» та не аби які інші її досягнення…

Бойко Наталія Андріївна в 2011 році закінчила юрфак Львівського національного університету імені Івана Франка з відзнакою, де її батько був деканом юридичного факультету 12 років (06.2003–11.06.2015) і вже в 2012 році стала власницею квартири площею 139,4 кв.м у Львові та гаража площею 25,5 кв.м.

Можливо, це лише збіг обставин.

Новопризначений заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Бойко Наталія Андріївна (27 років), донька члена Вищої ради правосуддя, члена Другої Дисциплінарної палати Бойка Андрія Михайловича, проживає в Києві в квартирі, власником якої є Оленюк Андрій Анатолійович.

Як стало відомо, Наталі допомагав не тільки тато, але й Андрій Оленюк (наречений Наталії Бойко) – співвласник двох юридичних компаній.

Ось чим він займається.

Нещодавній досвід включає консультування:

• Одного з найбільших банків РФ щодо уступки прав вимоги за міжбанківськими депозитами і кредитами його дочірньому банку в Україні.

• Одного з найбільших банків РФ щодо серії незабезпечених кредитних ліній загальною вартістю 100 млн доларів США, наданих українській нафтогазовій компанії.

• Одного з найбільших банків РФ і крупного європейського банку з питань фінансування великої української сільськогосподарської компанії на суму до 600 млн доларів США».

У самої Наталки Бойко не менш видатні досягнення: офіційно з 2015 по 2016 рік Бойко Наталія Андріївна займалася підприємницькою діяльністю (за рік заробила майже мільйон гривень) - дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук. Що приховується за цією розмитою назвою – питання до податківців.

Але, як у нас водиться в країні, щоб досягти якихось результатів, треба бути не лише бізнесменом чи то б пак – бізнесвумен. Для подальшого розвитку потрібно мати під ногами тверде політичне підґрунтя, замішане на сімейній підтримці. Ось тут до справи взявся люблячий тато – член Вищої ради правосуддя. На тлі корупційних скандалів у вищій ланці влади, ця інформація може залишитися непоміченою, але так бути не повинно! Громада має докласти зусиль, щоб жодному можновладцю не зійшло з рук корупційне маніпулювання і вони понесли відповідальність за свою зухвалість. Часи змінилися. Кожен корупціонер має відповідати за свої дії!