Культура

Кабінет Міністрів України затвердив перелік із 69 стрічок патріотичного спрямування, для виробництва та розповсюдження яких буде надана державна фінансова підтримка.
Попри окупацію півострова Крим, створено дві нові радіоорганізації, які спеціалізуються на мовленні для мешканців півострова та Херсонської області. 
Українська документальна стрічка "Міф", присвячена оперному співаку Василю Сліпаку, перемогла фестивалі Figueira Film Art у Португалії.
Фільм "Донбас" українського режисера Сергія Лозниці претендуватиме на отримання кінопремії "Оскар" від України.
Відомий український співак, лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук на концерті закликав звільнити політв'язня Кремля Олега Сенцова, який голодує у російській колонії 104 день.
21 серпня під стінами Міністерства культури відбулась музична акція проти корупції  у Національній музичній академії ім. Чайковського. Студенти та викладачі мітингували проти незаконного, на їхню
Російський співак Валерій Меладзе подав до Міністерства юстиції Грузії документи для надання йому грузинського громадянства.
6 вересня на екрани вийде історично-біографічний фільм "Таємний щоденник Симона Петлюри".
Драму "Донбас" Сергія Лозниці покажуть у рамках секції Contemporary World Cinema Міжнародного кінофестивалю в Торонто.
Володарем головного призу дев'ятого Одеського міжнародного кінофестивалю, який завершився в Одесі 21 липня, став фільм білоруського режисера Дар'ї Жук "Кришталь". (Копродукція Білорусі, Німеччини, США та
Сторінка 1 із 21