Біля адміністрації президента України журналісти з програми. Bihus.info святкують свій 5-й день народження.
Служба безпеки України відкрила проти заступника глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка кримінальне провадження за статтею "Державна зрада".
Велика палата Верховного суду зобов’язала органи пенсійного фонду розрахуватися з пенсіонерами, які мають статус внутрішніх переселенців.
Міністерство економічного розвитку України спільно з народними депутатами напрацювало зміни до законодавства, якими пропонують спростити процедуру зміни реєстрації місця проживання громадян.
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ оголосили, що розробили нові державні будівельні норми, якими мають запровадити заходи, що зроблять станції метрополітену більш доступними для
При проходжені кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді Голова одеського суду Сергій Чванкін надав колегії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) оманливу інформацію щодо фінансування
Українські прикордонники посилили охорону адмінмежі з анексованим Кримом через вибух в коледжі окупованої Керчі.
Напад на політехнічний коледж в окупованій Керчі влаштував його студент. 
До Політехнічного коледжу у Керчі в анексованому Криму, де стався вибух та стрілянина, під'їхали бронетранспортери та російські військові.
В.о. Голови ДФС Олександр Власов розповів про очікуванні зміни на митниці, що торкнуться процедур при переміщенні товарів через митний кордон України.
Уряди України і Болгарії проведуть переговори щодо укладання угоди, яка регулюватиме діяльність трудових мігрантів.
Збірна України поїхала на міжнародні змагання для поранених і травмованих під час бойових дій воїнів Invictus Games у Сідней.
Компанія Tesla оголосила про придбання земельної ділянки неподалік китайського міста Шанхай.
На YouTube-каналі kerchnettv опубліковано відео з коментарями директорки Керченського політехнічного технікуму Ольги Гребенникової - вона назвала вибух терактом і розповіла, що сталося.
На акції під Кабміном народного депутата від БПП Сергія Капліна облили нечистотами.