Російська Федерація блокує будь-які спроби ввести механізм контролю з боку ОБСЄ за розвитком російських військ в Донецькій і Луганській областях.
Наглядова рада ПАТ "Укрзалізниця" обрала головою екс-главу представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунера, повідомляється в повідомленні компанії за підсумками засідання наглядової ради.
У понеділок, 16 липня, після вечері 60 дітей відчули недомагання, підвищення температури та нудоту.
Запасу рідкого хлору для знезараження води в Києві залишилося тільки на 1 місяць.
ДП «Антонов» та швейцарська компанія «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» повідомляють про початок стратегічного співробітництва за програмою створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.
Підприємство готове відновити виробництво хлору, але вимагає підвищення цін на продукцію.
Президент України Петро Порошенко віддав накази українським військовим, спрямовані на припинення масових затримань суден, що прямують через Керченську протоку.
Сьогодні, 17 липня, бойовики двічі обстріляли позиції українських військ на Донбасі, в результаті чого загинув один український військовий.
Сполучені Штати Америки нададуть допомогу Україні для укріплення обороноздатності української армії на $100 мільйонів.
Група невідомих увірвалася в хол будівлі Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомила керівник управління зовнішніх комунікацій НАБУ Дарина Манжура.
Газопровід «Північний потік», що пролягає дном Балтійського моря з Росії до Німеччини, зупинили для «планового ремонту» у день початку тристоронніх переговорів за участю України, Росії
Він заявив, що не є симпатиком політичної сили Арсена Авакова, уряду чи коаліції, куди входить міністр МВС, але підтримає його.
Печерський райсуд Києва закрив справу про конфлікт інтересів уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової під час призначенні її на посаду омбудсмена.
У Нафтогазі відреагували на заяви президента Росії Володимира Путіна про готовність зберегти транзит газу через Україну в разі «врегулювання спору у Стокгольмському арбітражі».
З колонії в Одесі троє ув'язнених здійснили втечу.