Претендентка на крісло нового члена Центральної виборчої комісії від "Волі народу" Тетяна Сліпачук не задекларувала квартиру в Києві площею 86 кв.м.
На території Сирії та Іраку, попри розгром терористичного угруповання "Ісламська держава" і майже повне припинення поповнення її рядів з боку іноземних бойовиків, присутні від 20
У ніч з 12 серпня на 13 серпня 2018 року бойовики здійснили обстріл промислового сектору населеного пункту Новолуганське, через що можуть зруйнуватися очисні споруди.
Сьогодні вранці, поблизу столиці Еквадору Кіто сталася масштабна автомобільна аварія, внаслідок якої 22 людини загинули і 18 постраждали.
Державна служба статистики України оприлюднила дані, згідно яких зріст економіки спостерігається впродовж десяти кварталів.
Під час обвалу 50-метрового моста, яким проходила платна автомагістраль A10, біля міста Генуя на півночі Італії, загинуло щонайменше 22 людини.
У турецьких провінціях Тунджелі і Карс нейтралізовано сім представників Курдської робочої партії (Partiya Karkerên Kurdistan – PKK).
З 18 по 24 серпня у Києві через підготовку та проведення у столиці урочистих і святкових заходів до святкування 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя
Міністерство юстиції України розробляє законопроект про виведення неповнолітніх із судової системи – йдеться про дітей, які вчинили незначні злочини.
У Житомирській області мешканці села Гадзинка Житомирського району викопали у полі вибухівку.
Американський політтехнолог Пол Манафорт пропонував у 2014 році Петру Порошенку передвиборчу стратегію за зразком виборів 2010 року, але його пропозиція була відхилена.
Поліція Києва затримала організаторів нелегального переправлення іноземців до країн Шенгенської зони.
Сьогодні, 14 серпня, ініціативна група "Музей на Поштовій площі" зустрілась із представниками Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ).
Сьогодні, 14 серпня, в італійському місті Генуя обвалився автомобільний міст заввишки 50 метрів.
Міністерство зв'язку та інформатизації Білорусі та Міністерство цифрового розвитку, зв'язку і масових комунікацій Росії на спільному засіданні в Смоленську розглянули план дій щодо подальшої опрацювання