Мінсоцполітики розповів, коли Кабмін займеться підвищенням пенсійного віку

Четвер, 09 лютого 2017 00:00 - Новини
Мінсоцполітики розповів, коли Кабмін займеться підвищенням пенсійного віку
Як заявив міністр соцполітики, перш ніж робити будь-які маніпуляції з пенсійним віком, потрібно зробити так, щоб розширити коло людей, які платять єдиний соціальний внесок.
Питання підвищення пенсійного віку в Україні буде розглянутий Кабінетом міністрів після встановлення жорсткої дисципліни сплати єдиного соціального внеску.
Про це заявив сьогодні міністр соціальної політики Андрій Рева в коментарі ЗМІ. Він нагадав, що ЄСВ є ключовим платежем, що формує доходи Пенсійного фонду України.
"У нас з 26 млн людей працездатного віку ЄСВ платять тільки 10 млн. Тому перш ніж робити будь-які маніпуляції з пенсійним віком, потрібно зробити так, щоб розширити коло людей, які платять ЄСВ", - сказав А.Рева.
Пенсія - це не досягнення якогось віку, пояснив міністр. "Це те, що людина заробила", - підкреслив він.
Раніше А.Рева заявив, що українці більше не будуть отримувати пенсію просто тому, що їм виповнилося 60 років. Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що головним завданням пенсійної реформи є зменшення дефіциту Пенсійного фонду України.
Як повідомлялося раніше, в Мінсоцполітики зазначили, що чоловіки виходять на пенсію у віці 60 років, а жінкам будуть підвищувати пенсійний вік до 60 років до кінця 2020 року.