На Майдані загинуло близько 780 людей, — волонтери-медики

Четвер, 09 лютого 2017 00:00 - Новини
На Майдані загинуло близько 780 людей, — волонтери-медики
В організації волонтерів-медиків Майдану стверджують, що кількість загиблих під час протистоянь на Майдані досягає 780 осіб.

 "Наскільки нам відомо, 780 людей загинули. В це число входить близько 300 осіб, які пропали з лікарень (БСП, інших медустанов), їх вивезли і спалили в крематоріях. За цими людьми звертаються, шукають, але не можуть знайти...У Будинку профспілок (на 4-8 поверхах) були близько 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися, не могли бачити, з черепно-мозковими травмами - вони заживо згоріли. Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів", - заявила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу в четвер у Києві.

За словами медика, ще близько 20 осіб в числі загиблих - співробітники міліції, "Беркуту" та інших спецпідрозділів.

"Решта людей - це "Небесна сотня", яку всі знають і люди, яких знаходили за територією Майдану - в лісах, за містом - багато з них ідентифіковані міліцією не як "майданівці", - повідомила вона.

Поліщук розповіла, що більша частина загиблих пройшло через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану переконані, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.