Путін несподівано прилетів на ІНАВГУРАЦІЮ Дональда Трампа! Порошенко - не поїхав, на нього там не чекають!

Середа, 18 січня 2017 00:00 - Новини
Путін несподівано прилетів на ІНАВГУРАЦІЮ Дональда Трампа! Порошенко - не поїхав, на нього там не чекають!
Два місяці поспіль український політикум, політологи і просто українці, ворожили на кавовій гущі, що буде з нами за нового американського президента і шукали підходи до радикального іншого від Обами Трампа. І ось увірвався терпець - делегації рішучих політиків, що живлять надії, і бізнес еліти зірвалися з місця і полетіли на історичну подію - інавгурацію Дональда Трампа.

При цьому наш гарант залишився вдома - не отримавши запрошення він вирішив подивитися всі події вдома по телевізору. При цьому Російські телеканали вже повідомили що їх президент вже приїхав на таку важливу Світову подію!

Багато українських політиків поспішили потрапити на «шоу» і вважають витрати на відвідування даного заходу виправданими, тому що сподіваються зустрітися з низкою цікавих людей, і взяти від поїздки якомога більше, сам факт - наблизитися до президента і його свити вже велика справа! З моменту і виборів, до цього дня Трамп та його оточення дистанціювали себе від нинішнього українського уряду і цьому особисто посприяли окремі політики, політичні та держорганізації. Поспішили полетіти і деякі українські політики (трохи більше сотні - не багато ні мало). З тих хто приїхав до Штатів з метою близько підібратися до «тіла» нового президента: від "Опозиційного блоку" - Сергій Льовочкін, Вадим Новінський, Юрій Вілкул та Микола Скорик; від Народного фронту - Георгій Логвинський, Олег Кришін і Павло Унгурян; депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, екс-генпрокурор Віктор Шокін, депутат Борислав Береза ​​(одним з перших полетів в США).

Також ще з минулого тижня в США знаходиться екс-губернатор Одеської області давній друг Трампа - Михайло Саакашвілі.