Янукович запросив сторону звинувачення до себе в гості

П'ятниця, 20 січня 2017 00:00 - Новини
Янукович запросив сторону звинувачення до себе в гості
Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у фейсбук заявив, що секретаріат ООН надав Києву фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича від 1 березня 2014 року із проханням ввести війська РФ на територію України.

"Наразі слідство військової прокуратури отримало неспростовні документальні докази держзради Януковича. Дозвіл на оприлюднення мною даних досудового слідства отримані від старшого прокурора в провадженні по держзраді Януковича.", - додав він.

Проте подібні заяви виглядають  смішно, як для президента-втікача, так і для громадськості, яка відстежує слідчий процес - цей документ протягом останніх трьох років перебуває у відкритому доступі на сайті ООН. То ж чим займалася Генпрокуратура весь час?

Адвокат Януковича прокоментував заяву Луценко: «Юрій Луценко фактично визнав станом на 1 березня 2014  у Віктора Януковича статус діючого президента України і самоуправство Турчинова (що взяв з 22 лютого на себе обов'язки глави держави) і відповідно незаконність нинішніх київських властей».

Погодьтеся - логіка є! Але, це ще не все!

Президент-втікач  відчув вітер змін і вирішив застосувати важку артилерію та дістати козир з рукава - передати ряд документів українським правоохоронним органам і міжнародним організаціям про причетність посадових осіб української влади: Порошенко, Турчинова, Парубія, Пашинського і інших державних мільйонерів до розстрілу на Майдані, викрадення людей і розпалювання громадянських конфліктів усередині країни.

"Ми збираємося передати ряд документів українським правоохоронним органам і міжнародним організаціям, але ключові свідки хвилюються про свою безпеку і не готові дати свідчення українському слідству, яким зараз керують безпосередні організатори вбивств на Майдані", - зазначив Янукович.

Так само, екс-глава держави направив до Печерського районного суду Києва лист, в якому заявляє про тиск на суд і політичний характер кримінальної справи, яку на нього завели. У листі він просить не вважати його підозрюваним, оскільки він не отримав жодних документів про суть звинувачення і злочинів, в яких його підозрюють, включаючи повідомлення про підозру, і перенести розгляд справи до моменту, коли він належним чином отримає необхідну інформацію і звернеться за правовою допомогою.

"Заявляю, що на сьогоднішній день я не отримав жодної інформації по суті звинувачень і злочинів, у вчиненні яких мене підозрюють, в тому числі повідомлення про підозру, ні від Генеральної прокуратури України, ні від Генеральної прокуратури Російської Федерації, ні від будь-яких інших державних органів України чи Росії ", - йдеться в листі.

Віктор Федорович через суд запросив прокурорів в найкоротші терміни прибути за місцем його проживання і провести з ним всі необхідні слідчі дії.