Сергій Ківалов відзначився на інавгурації Трампа

Неділя, 22 січня 2017 00:00 - Новини
Сергій Ківалов відзначився на інавгурації Трампа
Народний депутат від Опозиційного блоку Сергій Ківалов відвідав інавгурацію Трампа на запрошення його адміністрації в компанії своєї дочки.

Раніше, на своїй сторінці в фейсбук, політик розмістив наступне повідомлення: "Вилетів на інавгурацію новообраного президента США Дональда Трампа. Для мене було вагомо отримати особисте запрошення адміністрації на цю знаменну подію, як для Сполучених штатів, так і для України. Хочеться сподіватися, що даний візит стане важливим кроком для розвитку двосторонніх відносин наших країн. Очікується щільний графік заходів, а також заплановано низку робочих зустрічей! " - зазначив народний депутат України Сергій Ківалов.

на концертеПолітик відвідав ряд заходів присвячених святкуванню інавгурації президента США: концерт на відкритті інавгураційних заходів «Welcome Concert» біля меморіалу Лінкольна у Вашингтоні, «Liberty Ball» (особливо цінний захід для обраних персон).

Не відомо, чи відбулися заявлені робочі зустрічі. Судячи з селфі-звітів на його сторінці в фб сторінці - для Ківалова захід носив суто світський характер.