За допомогою до Трампа - Саакашвілі задіяв свої зв'язки з впливовими політиками

Неділя, 22 січня 2017 00:00 - Новини
За допомогою до Трампа - Саакашвілі задіяв  свої зв'язки з впливовими політиками
Екс-губернатор Одеси Міхеїл Саакашвілі задіяв налагоджені відносини з впливовими політиками. Він переповів зміст своєї розмови щодо України з нинішньою адміністрацією Білого дому. Зокрема, Саакашвілі натякнув на обговорення допомоги з боку  США, але не на безоплатній основі - Америка допоможе, проте і захоче отримати щось взамін.

Чи не про зміну влади йшлося між рядків? ...

Екс-губернатор Одеси Михайло Саакашвілі не залишає надії політичної кар'єри в Україні. Для цього він задіяв свої колишні зв'язки і налагоджені відносини з впливовими політиками.

Saak Vash

Під час інавгурації він звернувся по скайпу до багатьох тисяч делегатів з'їзду Єдиного національного руху. Він представив новомупрезиденту і з'їзду створену ним партію і групу її лідерів, висловив сподівання на співпрацю і підтримку України Америкою, а так само підкреслив важливість зміни влади в Україні.

"Ми побудуємо таку ж сильну політичну силу в Україні, яка прибере владу бариг і зможе повністю змінити країну на благо кожного її громадянина.» - підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявляв, що Трамп - це його друг і активно фінансово допомагав йому за часів президентства Михеіла Ніколозовича в Грузії. «Я дуже інтенсивно спілкувався з Трампом протягом кількох років. Він вважав, що мене потрібно використовувати, через те, що ми зробили в Грузії, в Америці. Те ж саме говорила Хілларі Клінтон, що треба переймати наш досвід», - сказав він.

Тепер політик має намір запропонувати свій досвід безпосередньо в Україні, минаючи президента, але застерігає, що Україна у відносинах з США чекають непрості часи.

Саакашвили Вашингтон 2

«Нинішня адміністрація (Білого дому – Ред.) в приватних бесідах зі мною говорила: «Україна повністю прогнила, але що робити, треба їй давати гроші. Я не знаю, що буде робити Трамп, він непередбачуваний, хоча дуже розумний. Ми входимо в дуже небезпечну смугу невизначеності. Ми до неї абсолютно непідготовлені. Наша влада вміє тільки імітувати реформи і вимагати гроші. А Трамп може сказати: грошей більше не дамо », - попереджає Саакашвілі.

«Це питання ставатиме все гострішим, оскільки на нас звертатуть все менше і менше уваги. А якщо ми себе поставимо добре, то від України їм щось буде потрібно », - сказав політик.