Терористична естафета: Гіві прийняв вхідний сигнал від Мотороли

Середа, 08 лютого 2017 00:00 - Новини
Терористична естафета: Гіві прийняв вхідний сигнал від Мотороли
Бойовик терористичних сил самопроголошеної ДНР Михайло Толстих, відомий під кличкою «Гіві», був ліквідований невідомими 8 лютого 2017 року центрі Донецька. Керівники бойовиків повідомляють про загибель «Гіві» в результаті теракту. 

«Сьогодні о 6:12 в результаті терористичного акту загинув... командир батальйону «Сомалі» полковник Михайло Толстих, відомий як «Гіві», - заявив журналістам представник «міністерства оборони» т.зв. "ДНР"

Місцеві джерела повідомляють, що будівля штабу терористичного угрупування «Сомалі», в якому знаходився Толстих, сильно пошкоджено, імовірно, вибухом. Вибиті вікна, в деяких місцях вилетіли і частини стіни між ними. Повідомляється, що після вибуху почалася пожежа, який вже ліквідовано. На місці працюють пожежники і місцеве «МНС».

foto giviЯк завжди в таких випадках, місцеві керівники колабораціоністів стверджують, що вибух - справа рук українських спецслужб, але часті випадки загибелі ватажків терористичних загонів цілком укладаються в сценарій по зачистці занадто «засвічених» фігур.

Як прокоментував новину відомий соціолог Юрій Романенко: «Москва зачищає «кровожерну шантрапу», щоб Україна не могла сказати, що не може прийняти закон про амністію, поки є такі одіозні фігури. Скоро їх не буде, і зникне ще один формальний привід противитися офіційного визнання окупованих територій. Чи готова Україна до того, що Росія піде з Донецька і спробує нав'язати нам «Новоросію» з 10% вирізаних заводів, 30% зупинених, промитими мізками і ненавистю до України. І, ще, особливим статусом, який потрібно прийняти, а приймати доведеться, адже багато чинників, що викликали неприйняття раніше, зникнуть».

Спочатку було ясно, що телемассовку окупантів чекає сумна доля. Однак їх сумна доля - це лише пролог до майбутніх дій Росії по дестабілізації України. Зберігаємо спокій і тримаємо порох сухим.