Їдеш до Китаю? Здай відбитки пальців

Четвер, 09 лютого 2017 00:00 - Новини
Їдеш до Китаю? Здай відбитки пальців
Усі іноземні громадяни, які в'їжджають на територію Китаю, крім пред'явлення паспорта і візи, будуть зобов'язані здавати відбитки пальців.

Нововведення торкнеться іноземців у віці від 14 до 70 років, повідомляє агентство Reuters з посиланням на Міністерство громадської безпеки КНР.

За даними агентства, з 10 лютого 2017 року за в'їзді на територію КНР все іноземці будуть здавати відбитки пальців в аеропорту міста Шеньчжень (південна провінція Гуандун). До кінця року ця практика буде запроваджена по усій країні. Виняток буде зроблено для дипломатів. 

litakЦі заходи спрямовані на посилення міграційного контролю та підвищення його ефективності.

Слід нагадати, що біометрична система контролю вже діє в країнах шенгенської зони, а також в США, Ізраїлі, Японії, Великобританії, Бразилії Ірані і Росії.

Крім дактилоскопії при проходженні прикордонного контролю за допомогою спеціальної камери буде зроблена фотографія особи, що  в'їжджає, після чого офіцер імміграційної служби може поставити йому кілька запитань.

У більшості випадків дактилоскопія необхідна для порівняння з узятими при подачі документів зразками. Ці перевірки потрібні владі, щоб достовірно переконатися, що в країну в'їжджає та сама людина, який подавав документи на візу.