Гройсман звинуватив Тимошенко у корупції, хоча сам не без гріха

Середа, 15 лютого 2017 00:00 - Новини
Гройсман звинуватив Тимошенко у корупції, хоча сам не без гріха
Нещодавно прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав Юлію Тимошенко «матір’ю української корупції». Але Гройсман, мабуть, забув народну мудрість про порошину у чужому оці та колоду у своєму.

«Якщо хтось вважає, що я як прем’єр-міністр маю стосунок до корупції в нашій країні, – наведіть реальні приклади», – сказав Гройсман під час прес-конференції для представників ЗМІ. Що ж, його прохання можна легко вдовольнити.

Гройсман так і не зміг пояснити, яким чином його теща придбала елітну столичну нерухомість вартістю майже 700 тис. доларів, у якій (за неймовірним збігом обставин) наразі мешкаєте він з родиною.

«Можете фантазувати, вигадувати – я дбаю сьогодні про 45-мільйонну країну, і хочу забезпечити людям комфорт, тому закликаю всіх до тверезого розуму», – заявив Гройсман.

Володимир Борисович забув додати, що власний комфорт він забезпечив собі та своїй родині, оформивши елітну нерухомість на підставних осіб, а саме родичів, яких не потрібно зазначати в декларації — це класичний прийом, який використовують корупціонери для того аби приховати невідповідність способу життя офіційним статкам.

Прем’єр Володимир Гройсман разом з родиною живе у квартирі в елітному житловому кварталі «Новопечерські Липки» у центрі Києва, яка оформлена на його тещу-пенсіонерку з Вінниці Аліну Бурлаку.

У декларації прем’єр зазначив, що своєї столичної нерухомості у нього немає. Натомість Гройсман задекларував, що з 20 січня 2015 року використовує майже 60 квадратних метрів квартири, яка належить тещі.

groysman rodynaУ користуванні кожного з трьох інших членів його родини – дружини, доньки та сина – ще по 60 квадратів нерухомості, що належить їй же.

Згідно з Реєстром майнових прав, Аліна Бурлака загалом має дві сусідні квартири у «Новопечерських Липках» – площею 183 та 59 квадратних метрів у тому під’їзді, з якого виходив Володимир Гройсман, а також два паркомісця.

В офісі продажів цього ЖК журналістам повідомили, що квадратний метр у них наразі коштує близько від 2500 доларів, а одне паркомісце –близько 38 тисяч доларів. Отже, загальна вартість нерухомості, записаної на тещу Володимира Гройсмана у січні 2015 року, в середньому становить щонайменше 681 тисячу доларів.

Теща прем'єра придбала цю елітну нерухомість 20 січня 2015 року. Саме цю дату вказує Гройсман у рядку "дата набуття права користування".

Журналісти з’ясували, що теща прем’єра мешкає у селі Агрономічне на Вінниці. Там же журналістам вдалось поспілкуватися з рідною сестрою дружини Гройсмана.

Вона запевнила, що у минулому була успішним бізнесменом і саме вона, мовляв, купила матері дві квартири та два паркомісця у столиці в «Новопечерських Липках», де тепер мешкає сам прем’єр-міністр.

Сестра дружини пояснила, що свого часу мала виробництво: "У свій час був торговий напрямок. Пилорама своя була" Протягом останніх 6 років вона не працює, займається садівництвом.

5853a714555dd75ada62eaa8Теща Гройсмана - Аліна Бурлака

Сам Гройсман підтвердив, що живе у квартирі тещі: «Те, що моя теща, яку я дуже люблю, має своє житло в Києві – це для мене напевне дуже добре. Ми зараз там мешкаємо з нашою родиною. І взагалі я хочу вам сказати, що я дуже люблю свою тещу, дуже, надзвичайно».

Дійсно, чому ж не любити таку щедру людину? Прем’єр підтвердив, що теща-пенсіонерка придбала нерухомість у столичному житловому комплексі на Печерську за власні кошти.

При цьому Гройсман не зміг чітко повідомити, звідки такі гроші на придбання елітної нерухомості у жінки, яка перебуває на пенсії, втім визнав, що його родина їй допомагає.

Що ж, нам не варто заздрити таким напрочуд теплим та щирим відносинам між зятем та тещею. Але пану Гройсману варто нагадати ще одну народну мудрість – правда завжди стає відомою, як би її не намагалися приховувати чи перекручувати.