Українець нокаутував американця і здобув дострокову перемогу!

Неділя, 29 січня 2017 00:00 - Події 948
Українець нокаутував американця і здобув дострокову перемогу!
У цей боксерський уїк-енд український боксер, наш земляк з Шостки (Сумська область) Іван Редкач здобув перемогу над американським андердог Демондом Броком. Бій відбувався на знаменитій арені MGM Grand в Лас-Вегасі в ніч з 28 на 29 січня.

Після прикрих поразок і втрати шансів на титульний бій, Іван змінив свій «старий мексиканський» стиль боксу і провів поєдинок в непритаманній для себе манері. З першого раунду Редкач віддав супернику центр рингу і працював другим номером. Брок за стандартною для нього тактикою атакував і провокував нашого земляка протягом 4-х раундів, нав'язуючи опонентові розмін ударами і задіюючи небезпечні рухи головою (тактика лоб в лоб). У четвертому раунді за свої наміри і небезпечні рухи головою американець дістав попередження від рефері.
Закінчився бій у восьмому раунді. Іван зловив Демонда точним ударом на контратаці, відправивши на настил, а потім добив. Рефері зафіксував перемогу Редкача технічним нокаутом. Довгоочікувана перемога 30-ти річного Івана це його повернення на ринг після двох поспіль поразок. В останній раз він програв за одноголосним рішенням суддів американцеві Тевіну Фармеру (колишньому спаринг-партнеру Василя Ломаченка).
Пропонуємо інтерв'ю Івана Редкача після бою від наших колег