Політика

Президент Петро Порошенко підписав закон, який заохочує українців до військової кар'єри.
Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні ухвалив рішення про внесення ще 3 приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і
Повноваження Служби безпеки у сфері економіки обмежуватимуться контррозвідувальним захистом економічного та наукового потенціалу держави.
Парубій очікує завершення обговорення законопроекту до обіду в четвер Верховна рада України в четвер, 21 червня 2018 року, проголосує законопроект №8068 "Про національну безпеку України"
Глава держави підписав проект закону 19 червня Президент Петро Порошенко 19 червня 2018 року підписав законопроект №2386а-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні затвердив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2028 року.
Журналіст Аркадій Бабченко, заплановане вбивство якого запобігли українські правоохоронці повідомив про наводкою для ФСБ РФ, яка виявилася в його розпорядженні.
Новим послом України у Вірменії призначений Петро Литвин.
Раніше Жебрівський очолював Донецьку ОДА президент України Петро Порошенко призначив аудитором Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Павла Жебрівського.
Під час акції протесту, яка сьогодні, 19 червня, відбулася під стінами Верховної Ради України, ветеранами-афганцями були помічені сторонні люди, які робили спроби спровокувати масові заворушення.
Сторінка 1 із 85