Політика

Президент США Дональд Трамп заявив про те, що США розірвуть договір з РФ про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.
Посольство України запобігло провокаціям проти країни у Вашингтоні.
У Кабулі прогриміла серія вибухів біля виборчих дільниць, внаслідок чого поранення отримали щонайменше четверо осіб.
Будапешт вирішив подвоїти допомогу угорській меншині на Закарпатті. 
Депутати міської ради скасували рішення, яке надавало російській мові статус регіональної. "За" проголосували 33 із 38 обранців.
Народні депутати - Андрій Іванчук (заступник голови депутатської фракції Політичної партії "Народний фронт"), Костянтин Яриніч (БПП) і Андрій Шинькович (БПП) - кнопкодавили на пленарному засіданні у Верховній
Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець повідомила про те, що коштів, закладених в бюджеті на 2019 рік для лікування онкохворих дітей, недостатньо.
Заступник Голови парламентського комітету з питань бюджету Віктор Кривенко вважає, що доходи українського бюджету, закладені в кошторис держави на 2019 рік, занижені.
Уряди України і Болгарії проведуть переговори щодо укладання угоди, яка регулюватиме діяльність трудових мігрантів.
Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що зменшення податкового навантаження, зокрема, зменшення відсоткової ставки єдиного соціального внеску на разі
Сторінка 1 із 129