Сюжети

Сьогодні, під час акції протесту "афганців" під будівлею парламенту, коли пристрасті людей вже були напружені до межі, до мітингувальников вийшла перший заступник голови Верховної Ради України
Під час акції протесту під стінами Верховної Ради України, ветеранами-афганцями були помічені сторонні люди, які робили спроби спровокувати масові заворушення.
Біля будівлі Верховної Ради і на вулиці Грушевського проходить акція протесту, в якій, за попередньою інформацією, беруть участь шахтарі і ветерани-афганці.
Надія Савченко у найближчий час буде проходити процедуру повторного проведення перевірки на поліграфі.
Сьогодні у Києві відбувся «Марш рівності», в якому взяли участь порядку 3500 тисяч чоловік. Захід тривав близько 20 хвилин. За цей час поліцейські припинили 7
Марш рівності, який сьогодні проходив в центрі Києва, створив ряд незручностей як для самих киян, так і для гостей столиці.
Прославлений пілот команди Scuderia Ferrari Формули 1 Марк Жене за кермом Феррарі сьогодні продемонстрував своїм українським шанувальникам майстерність водіння автомобіля.
Політична влада повинна припинити контролювати судову систему України.
На сьогоднішній день у веденні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) знаходиться 702 кримінальних справи.
Набув ченності закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який був проголосований Верховною Радою 7 грудня минулого року.
Сторінка 1 із 22