Суспільство

Міністерство юстиції України розробляє законопроект про виведення неповнолітніх із судової системи – йдеться про дітей, які вчинили незначні злочини.
У Житомирській області мешканці села Гадзинка Житомирського району викопали у полі вибухівку.
Сьогодні, 14 серпня, ініціативна група "Музей на Поштовій площі" зустрілась із представниками Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ).
Днями у Скадовську (Херсонська область) розпочався черговий етап міжнародної молодіжної акції Нащадки вільних імені К. Острозького.
24 серпня у зв’язку з проведенням заходів, присвячених 27-й річниці Незалежності України, силові структури та фахівці ДСНС переходять на посилений варіант несення служби.
Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) дозволила правозахисниці Зої Світловий відвідати українського режисера Олега Сенцова, який відбуває термін в російській колонії.
13 серпня о 05:00 в районі бази відпочинку "Жемчуг" у м. Приморськ Запорізької області представники рятувальної служби кинулися на допомогу людям, яких винесло у море.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує ввести норму щодо можливості використання світловодів для природного освітлення приміщень, де немає можливості забезпечити таке освітлення
Завдяки прокуратурі міста Києва у власність столичної громади повернуто пам’ятку архітектури національного значення у Подільському районі.
Сьогодні вночі, о 02:00 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в одній з лікарень, що розташована на
Сторінка 1 із 116