Точка зору

17 червня в Києві відбувся «Марш рівності», в якому взяли участь порядку 3500 тисяч чоловік. Захід тривав близько 20 хвилин. За цей час поліцейські припинили
Вибух авто в Києві є прямим доказом того, що правоохоронна система в Україні - слабка, а потік зброї з Донбасу ніхто не контролює.
Підписавши заяву про взаєморозуміння з лідером КНДР, президент Сполучених Штатів підвищив свій вплив на міжнародній політичній арені. Але, не дивлячись на підписаний документ, Північна Корея
Висловлення позафракційного нардепа Євгена Мураєва про Олега Сенцова, подобається воно комусь чи ні, не суперечить законам України.
Україна є лідером по захворюваності на рак в Європі, однак МОЗ півтора року не в змозі прийняти програму по боротьбі з онкологічними захворюваннями.
Ситуація з пожежею в зоні ЧАЕС може загрожувати катастрофою не те тільки для України, але і для всього світу.
Політолог Сергій Белашко прокоментував заяву віце спікера Верховної ради Оксани Сироід про вихід 60 народних депутатів від БПП з коаліції для розпуску парламенту.
Журналісту Роману Сущенко, швидше за все, винесуть обвинувальний вирок і посадять в російську в'язницю на 20 років.
Минулого тижня на закритому засідання Камбіна розглядалося питання відставки міністра фінансів України Олександра Данилюка, по якому всі проголосували «за», крім Іванни Климпуш-Цинцадзе та Уляни Супрун.
В останні тижні політики європейських держав наввипередки намагаються переконати себе і інших до перезавантаження відносин з Росією і при забути про серію вбивств європейських громадян
Сторінка 1 із 13