Здоров'я

Вода на 106 українських пляжах небезпечна для купання.
В Україні скасовують щорічний профілактичний медогляд для держслужбовців.
Учені з Національної служби охорони здоров'я Британії в Глазго з'ясували, що проколи і пошкодження верхнього шару шкіри чреваті розвитком важких запальних захворювань.
Компанія Google домоглася успіхів у проекті Medical Brain ( "Медичний мозок"), який дозволяє передбачити ймовірність смерті пацієнта.
Вперше біологи знайшли і ізолювали в живому вигляді клітину дорослого організму, "нащадки" якої здатні відновити будь-який орган, тканина або систему і врятувати організм від загибелі.
Група дослідників з університету Барселони з'ясували, що непрямий масаж серця слід робити під популярну композицію Macarena іспанського музичного дуету Los Del Rio, так як темп
В цьому році з Державного бюджету України додатково виділять 2,889 млрд гривень на медицину, ще понад 5 млрд - на соціальну сферу.
Вчені з Канади зробили висновок, що більшість популярних вітамінних добавок ніяк не впливають на стан здоров'я.
Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН попереджають українців про тривалу магнітної бурі, яка триватиме практично п'ять днів.
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвіяла черговий, на її думку, міф, що стосується здоров'я людини. Цього разу Супрун розповіла, що людський мозок
Сторінка 1 із 10