Здоров'я

На 164 українських пляжах зафіксували понаднормативне мікробне забруднення. Це – річки, озера, ставки та водойми морського узбережжя.
З січня 2018 року в Україні на кір захворіли 28 тисяч 185 людини – 11 тисяч 437 дорослих і 16 тисяч 748 дітей.
Вчора, 6 серпня, в період з 21:58 до 23:55 до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступили повідомлення про госпіталізацію у стані
За півроку в Україні на гострі кишкові інфекції захворіли 47 тис. 256 осіб, з них 3 тис. 46 заразилися сальмонельозом.
За офіційними даними Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" кількість захворювання на гостру кишкову інфекцію, пов'язаних із вживанням шаурми становить 61 випадок.
На сьогоднішній день більше 13 мільйонів громадян України обрали своїх лікарів, і темпи підписання декларацій не спадають.
Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України отримало найнижчу за всю історію державних закупівель ціну на інноваційне лікування вірусного гепатиту С.
У різні регіони України відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти, які найближчим часом будуть доступні у лікарнях.
З вересня поточного року команда українських науковців працюватиме в кластерному проекті програми EUREKA Future eHealth powered by 5G – Майбутня електронна сфера охорони здоров’я на
Пластири, таблетки від кашлю та різноманітні вакцини. Список із сорока медикаментів, що віднині заборонені.
Сторінка 1 із 13