4 травня 2021

Віце-прем'єр-міністр Чехії Ян Гамачек нібито планував запропонувати Кремлю обміняти інформацію у справі про вибухи на складах боєприпасів у Врбетіце в 2014 році на мільйон доз російської вакцини "Супутник V". А також, на згоду Москви провести американо-російський саміт в Празі.

4 травня, 19:21
27 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Польща, Словаччина та Угорщина підтримали Чехію у боротьбі з російською загрозою. Як мала б Україна використати можливості Вишеградської четвірки, ASPI news пояснив нардеп III-VI скликань Тарас Чорновіл.

27 квітня, 16:19
19 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Правоохоронці Чеської Республіки підозрюють у причетності до двох вибухів на складі боєприпасів, які прогриміли у 2014 році у Врбетиці в Злинській області, російську секретну службу ГРУ. За словами прем'єр-міністра Чехії Андрія Бабіша, служба безпеки Республіки передала кабінету міністрів матеріали справи, які 19 квітня плануються до розгляду.

19 квітня, 08:59
18 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Україна підтримує дії Чехії щодо висилки 18 російських дипломатів посольства РФ в Празі у відповідь на підтверджену правоохоронцями причетність Росії до підривної діяльності на території держави. Результати розслідування свідчать про причетність співробітників ГРУ до вибухів на складах озброєнь у 2014 році, які призвели до людських жертв.

18 квітня, 19:39
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

На знищених складах боєприпасів в чеському Врбетіце, у вибуху яких підозрюють російських ГРУшників, серед іншого знаходилася зброя для Сирії та України.

18 квітня, 17:19
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Влада Чехії висилають 18 російських дипломатів посольства РФ в Празі, за підозрою у зв'язках з військовою розвідкою Росії. Причиною є результати розслідування, які свідчать про причетність співробітників ГРУ до вибуху складу зброї в Чехії у 2014 році.

18 квітня, 13:57
19 вересня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

На території військового комплексу в чеському Вишкові стався вибух. Про це повідомляє місцеве видання 420on.cz, посилаючись на інформацію начальника відділу комунікацій Міністерства оборони Яна Пейшека. Одна людина загинула, ще одна - серйозно поранена.

19 вересня, 12:51