П'ятеро українських тенісисток увійшли до 35 найкращих світового рейтингу. Це стало новим національним рекордом.

29 січня, 11:42
2 серпня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

В аеропорту "Бориспіль" Еліну Світоліну зустріли оваціями. Спортсменка стала першою українкою, котра виборола олімпійську медаль в одиночних змаганнях з тенісу - у поєдинку за бронзову нагороду олімпійських змагань тенісистка здолала суперницю з Казахстану Єлену Рибакіну.

2 серпня, 16:47
26 липня 2021

Людмила і Надія Кіченок демонструють ефективні показники на Олімпіаді у Токіо. Тенісистки вийшли до 1/4 фіналу у тенісному турнірі.

26 липня, 14:00
14 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Експерша ракетка світу Марат Сафін вважає, що спалах пандемії коронавірусу COVID-19, який охопив планету пов'язаний зі світовою змовою тіньового уряду. За його словами, скоро все населення буде чіповано для управління і контролю популяції.

14 квітня, 16:02
25 січня 2020

Українська тенісистка поступилася іспанці Мугурусе.

25 січня, 13:21
9 вересня 2019

Українська тенісистка Еліна Світоліна в оновленому рейтингу WTA зайняла почесне третє місце

9 вересня, 14:07
6 вересня 2019

У півфіналі US Open українська тенісистка Еліна Світоліна завершила виступ на Відкритому чемпіонаті США з призовим фондом $26 470 000.

6 вересня, 11:37
4 вересня 2019

Перша ракетка України та п'ята у світовій класифікації Еліна Світоліна  зіграє у 1/2 фіналу US Open з американкою Сереною Вільямс.

4 вересня, 10:09
7 серпня 2019

Українська тенисистка Еліна Світоліна у Торонто на чемпіонаті Rogers Cup вийшла у третє коло змагань здолавши суперницю з Чехії.

7 серпня, 22:47