23 липня 2021

Контррозвідка СБУ у 2021 році викрила 3 агентурні мережі. Правоохоронці затримали 18 агентів російських спецслужб за пів року.

23 липня, 13:56
5 лютого 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

В Україні припинила існування агентурна мережа ФСБ РФ, яка діяла на території Київської, Одеської, Миколаївської, Житомирської та Чернігівської областей. Як повідомили в СБУ, серед агентів були колишні спецпризначенці військової розвідки.

5 лютого, 12:30
5 жовтня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Посольство США в Україні опублікувало застереження для осіб, які можуть надавати матеріальну підтримку російським агентам, в чиї лави зарахували також народного депутата України Андрія Деркача. У дипломатичній місії США в Україні попередили також про те, що особи, які підтримують підсанкційних осіб, можуть самі опинитися в списку санкцій.

5 жовтня, 13:47
2 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Патріотичні організації та політичні сили провели в Києві акцію, під час якої вимагали заборонити в Україні проросійські політичні партії. Активісти передали до СБУ документи про зняття з реєстрації партії "Шарія", ОПЗЖ та інших політсил, які, як стверджують учасники акції, фінансуються з Росії.

2 липня, 20:12
22 грудня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Що страшніше для України – внутрішній, чи зовнішній ворог прокоментував проукраїнський активіст Артур Прузовський.

22 грудня, 14:00