Вищий антикорупційний суд заборонив підозрюваному у хабарництві депутату Київської міської ради з фракції "Слуга народу" Владиславу Трубіцину залишати Київ без дозволу. Також Трубіцин повинен носити електронний браслет.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура проти вердикту по колишньому міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Прокурор САП не згоден з виправдувальним вироком і оскаржить його в суді апеляційної інстанції.
Колишнього главу правління ПриватБанку Олександра Дубілета заочно заарештували, а також оголосили в міжнародний розшук. Згідно з рішенням суду, підозра, яку оголосили Дубілету, є цілком обгрунтованою.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України відмовилася заочно взяти під варту президента-втікача Віктора Януковича. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) підозрюють втікача в привласненні Межигір'я.
Вищий антикорупційний суд України доручив повернути кримінальне провадження за підозрою заступника керівника Офісу президента Олега Татарова в НАБУ для подальшого розслідування. Рішення про передачу справи в СБУ було "помилковим" і в подальшому може призвести до ухилення від відповідальності за скоєний злочин.
У Національному антикорупційному бюро повідомили про вручення повістки, що стосується виклику до суду, "оголошеному в розшук голові ОАСК" Павлу Вовку. Правоохоронці з'явилися прямо на святкування, де серед присутніх також перебував Вовк.
Вищий антикорупційний суд України змінив запобіжний захід колишньому депутату Верховної Ради Максиму Микитасю. Згідно з рішенням, екснардеп більше не перебуває під вартою.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду остаточно визнала законним та обґрунтованим закриття справи "Роттердам +". З 17 листопада це рішення вступило в законну силу і подальшому оскарженню не підлягає.
Голова НАЗК Олександр Новіков назвав статтю про недостовірне декларування ефективною. Рішення КСУ Новіков назвав цілеспрямованою атакою на антикорупційні органи.
ВАКС закрив справу проти ексглави Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля. Він звинувачувався в декларуванні недостовірної інформації.
Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що у Міжнародного валютного фонду є питання щодо роботи антикорупційних органів в Україні і нині українська сторона намагається розв'язати їх.
У Києві в ніч на четвер, 1 жовтня, у дворі Вищого антикорупційного суду прогримів вибух невідомого вибухового пристрою, в результаті чого було пошкоджено фасад будівлі. У ВАКС розцінили інцидент, як втручання в діяльність суду.
НАБУ і САП домоглися в суді відсторонення голови Державної судової адміністрації (ДСА) Зеновія Холоднюка. Правоохоронці підозрюють чиновника в причетності до злочинної організації, створеної головою Окружного адміністративного суду міста Києва Павлом Вовком.
Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) засудив депутата Київської обласної ради Олександра Мефодія до 5 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна за зловживання впливом. Мефодій пропонував бізнесменові за 5 тисяч доларів вирішити питання з правоохоронними органами.
Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід народному депутату України VIII скликання Руслану Сольвару із застави в розмірі 370 тисяч гривень на особисте зобов'язання. За версією слідства, народний обранець безпідставно отримав компенсацію на витрати за винайм номеру у готелі "Київ" через начебто відсутність власного столичного житла.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальну справу на колишнього генпрокурора Руслана Рябошапку. Про це повідомила прессекретарка САП Ольга Постолюк РБК-Україні.
Впродовж січня 2020 року детективи Національного бюро розпочали розслідування 93 нових випадків корупції. У вчиненні кримінальних корупційних правопорушень, які розслідують НАБУ та САП, повідомили про підозру 36 особам. Стосовно восьми осіб у трьох справах розслідування закінчили – обвинувальні акти стосовно них скерували до суду.
Вищий антикорпуційний суд почав працювати у турборежимі.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала рішення Печерського районного суду та направила матеріали справи на розгляд слідчих суддів ВАСУ для розгляду в установленому порядку.
Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) скерував запит у Німеччину про вручення повістки про виклик на засідання суду фігуранту у справі "газових схем".