19 серпня 2021

Потужна ботоферма, яка просувала в мережі ідеї "Малоросії" і "Новоросії" припинила існування, завдяки оперативним діям української контррозвідки. СБУ виявила "ядро", звідки йшло поширення антиукраїнської пропаганди.

19 серпня, 17:44
12 липня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

В Україні контррозвідка припинила діяльність проросійських агітаторів, які закликали до зміни меж державного кордону та ведення агресивної війни. Зловмисники поширювали мережею брехливу інформацію, взявши за джерело публікації російських "блогерів".

12 липня, 13:27
9 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Служба безпеки України викрила і припинила діяльність мережі інтернет-провокаторів та "ботоферми" в Одесі. "Тролі" поширювали фейкову інформацію, спрямовану на розпалення міжнаціональної ворожнечі та пропаганди сепаратизму.

9 травня, 10:30
4 лютого 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов допустив, що під санкції можуть потрапити й інші телеканали з "антиукраїнським порядком". Залежно від того, коли будуть необхідні документи, РНБО буде відповідним чином реагувати.

4 лютого, 08:41
9 червня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

За три останні місяці кіберфахівці Служби безпеки України викрили 21 інтернет-агітатора, які за завданням російських спецслужб намагалися дестабілізувати ситуацію та створювали панічні настрої в суспільстві. Вони регулярно розміщували у соцмережах заклики до порушення конституційного ладу і територіальної цілісності нашої країни.

9 червня, 20:46
8 лютого 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Служба безпеки України встановила, що підконтрольний російським спецслужбам агітатор отримував завдання поширювати фейкову інформацію для маніпулювання громадською думкою задля впливу на електоральні настрої під час проведення виборів президента України.

8 лютого, 11:59