Близько дев’яти мільйонів українців опинилися за межею бідності через війну, розв’язану Росією. При цьому загальна чисельність населення України нині оцінюється приблизно в 32 мільйони осіб. Про це йдеться у звіті Світового банку, передає Reuters.
Обіцянка президента США Джозефа Байдена щодо виділення для України додаткового гуманітарного фінансування на боротьбу з бідністю населення була підтверджена на сайті Держдепу. Згідно з пресрелізом, США надають понад 45 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги Україні, в результаті чого наш загальний обсяг гуманітарної допомоги з 2014 фінансового року перевищив 351 мільйон доларів.
Державна служба статистики України повідомила, що у 2020 році доходи нижче законодавчо встановленого прожиткового мінімуму отримували 0,6 мілйьона (1,6%) громадян України. Це більше, ніж у 2019 році (0,4 мільйона осіб, 1,1%). Розмір мінімуму становив 2078,4 гривень на місяць.
Рівень бідності в Україні дуже високий. За підсумками першої половини 2020 року відповідні дані були на позначці у 51%.
Масова бідність - головна причина вимирання населення Росії. Основні цифри 2020 року коротко.
Людмила Денісова вважає, що в Україні склалася катастрофічна економічна ситуація. Уповноважена Верховної Ради України з прав людини взяла участь у Соціальному форумі Ради ООН з прав людини.
Через економічну кризу, викликану коронавірусним карантином, в Україні зростає рівень бідності. Мінсоцполітики прокоментувало прогноз ЮНІСЕФ про різке зростання кількості українців, які живуть за межею бідності.
ЮНІСЕФ подав перші прогнози впливу COVID-19 на бідність в Україні. Результати отримані шляхом мікромоделювання на основі обстежень умов життя домогосподарств, а звіт є “живим” документом, який регулярно оновлюватиметься, повідомили в ЮНІСЕФ.
45% мешканців України назвали свій рівень доходів недостатнім для нормального життя. Про це йдеться в опитуванні ЕВА.
Сьогодні, 14 жовтня стало відомо, що Нобелівську премію з економіки вручили за "експериментальний підхід до боротьби з глобальною бідністю".
Британські вчені прийшли до висновку, що низька зарплата загрожує слабоумством в старості.