До відділення №2 (м. Кобеляки) Полтавського районного управління поліції 5 квітня близько 5:30 надійшло повідомлення від інспектора служби державної охорони Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про виявлення чотирьох чоловіків, які займались незаконним виловом риби.
Правоохоронці Полтавщини викрили чиновника рибінспекції у розголошенні за гроші службової інформації. Проте зараз службовець відділу охорони водних біоресурсів намагається відкупитися від суду.
У травні чиновника Андрія Пінчука спіймали за підозрою у попередженні браконьєрів про рейди та хабарі. Тепер посадовець постане перед судом.
Сьогодні у Крюківському райсуді розглядатимуть справу Андрія Пінчука, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області.
В умовах війни поліція Полтавщини прикладає максимум зусиль щодо попередження та протидії злочинам проти довкілля. Про це під час брифінгу повідомив очільник поліції області Євген Рогачов.
У мережі з’явилося відео, де воїни ЗСУ повідомили про фінансування армії РФ.
3 1 квітня поліція Полтавської області заборонила навігацію малих суден та вилов риби. Це пов’язано з воєнним станом в Україні.
З 1 квітня 2022 року на території Полтавщини заборонена навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім військових і поліцейських. Також, заборонено вилов риби.
У період нересту та в умовах воєнного стану поліція Полтавщини спільно з Полтавським рибоохоронним патрулем та прокуратурою вживають ряд заходів з недопущення протиправної діяльності на воді. Правоохоронці активно протидіють незаконному вилову риби у водоймах області.
З початку квітня поточного року за фактами браконьєрства на воді поліція Полтавщини відкрила 15 кримінальних проваджень. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму близько 600 тисяч гривень.
На Полтавщині виявили рибалок, що із застосуванням електроструму "глушили" рибу на Кам'янському водосховищі, неподалік села Орлик Полтавського району. Поліція розпочала розслідування за фактом браконьєрства.
Депутат однієї з районних рад Херсонської області, який раніше працював директором Національного парку "Ніжньодніпровський" разом із заступником спричинив збитків державі на 62 млн гривень. Обвинувальний акт вже направлено до суду.
Правоохоронці викрили 13 фігурантів злочинної групи, яка вже 10 років здійснювала браконьєрський рибний промисел. Працювали у акваторіях, де заборонений вилов риби в промислових масштабах. Щомісячна виручка групи становила понад півмільйона гривень.
Сьогодні, 25 листопада, водна поліція Одещини викрила браконьєрів, які промишляли під виглядом науковців-дослідників й завдали державі шкоди понад 50 тисяч гривень.
Сьогодні, 17 жовтня, на Херсонщині водні поліцейські попередили завдання збитків природному середовищу на суму понад 91 мільйон гривень.
Браконьєри під прикриттям прикордонників напали на працівників Національного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області, повідомило місцеве видання "Думська".
Бердичівська місцева прокуратура підтримала звинувачення трьох осіб у незаконній вирубці дубів на території Чуднівського району.
10 февраля работниками пограничной службы Бердянского отряда на побережье Утлюцкого лимана Генического района задержали граждан, которые незаконно осуществляли вылов рыбы.
10 лютого працівниками прикордонної служби Бердянського загону на узбережжі Утлюцького лиману Генічеського району затримали громадян, які незаконно здійснювали вилов риби.
Сільський голова з Жашківського району (Черкаська область) разом зі своїм сином незаконно ловив рибу в ставку, який одно з приватних підприємств взяло в оренду. Про це повідомляє прес-служба Уманської міської прокуратури.