22 червня 2021

Група футбольних фанатів збірної України з футболу, які прибули до Румунії на матч Україна-Австрія, зворушливо підтримали наших футболістів, які програли поєдинок. Українців зустріли бурхливими оплесками.

22 червня, 12:03
21 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Підтримати збірну України в сьогоднішньому матчі з Австрією в Бухарест прилетіли дружини наших футболістів. Повболівати за збірну прилетіли другі половинки Тараса Степаненко, Андрія Пятова, Миколи Матвієнко, Романа Яремчука та Сергія Кривцова.

21 червня, 19:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Українські вболівальники, які прилетіли на матч, заповнили столицю Румунії синьо-жовтими прапорами.  Фани щиро вірять у перемогу національної збірної України.

21 червня, 18:36
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Вболівальники збірної України весело летіли підтримувати своїх футболістів. Вболівальники та дружини футболістів влаштували ефектний перформанс ще в літаку на шляху до Румунії.

21 червня, 17:04
26 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Бухаресті може з'явитися вулиця на честь блогера і засновника Телеграм-каналу "Нехта" Романа Протасевича. Про це повідомив 26 травня член Європарламенту, мер Сектора 1 міста Бухареста Клотільда Арман.

26 травня, 17:03
11 грудня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

В Бухаресте, Румыния, 10 тыс. человек вышли на акцию протеста против проведения реформы судебной системы. Об этом сообщает Romania TV.

11 грудня, 10:30
6 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

На акцию протеста 5 ноября вышли около 10 тыс. жителей Бухареста. Они требуют от правящей коалиции отозвать из парламента законопроекта о внесении изменений в систему правосудия. Об этом сообщает «Укринформ».

6 листопада, 09:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

На акцію протесту 5 листопада вийшли близько 10 тис. жителів Бухареста. Вони вимагають від правлячої коаліції відкликати з парламенту законопроекти про внесення змін до системи правосуддя. Про це повідомляє «Укрінформ».

6 листопада, 09:47