Один з чиновників Міноборони підозрюється в порушенні частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України у справі про розкрадання у держави понад 15 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора України.
Правоохоронці затримали начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, після того, як чиновник отримав неправомірну вигоду. Інформацією про це поділилося місцеве видання "Новини-N".
Державне бюро розслідувань в Миколаєві викрило посадовця Держпродспоживслужби Одеської області, до повноважень якого входить забезпечення контролю за виконанням карантинних обмежень закладами харчування під час пандемії COVID-19, на вимаганні та одержанні хабарів від власників закладів громадського харчування за неперешкоджання їх діяльності. Також, він видавав дозволи попри встановлені карантинні обмеження, невиявлення порушень та непритягнення власників до відповідальності.
У Миколаєві чиновник обласної державної адміністрації влаштував перегони з патрульними по центру міста. Після того, як його зупинили, він почав пропонувати правоохоронцям хабар.
У НАБУ повідомили про завершення розслідування обставин отримання 10 тисяч американських доларів колишнім керівником Чернігівської РДА. Тепер матеріали передані на вивчення захисникам підозрюваного колишнього чиновника, перед тим як до суду буде відправлений обвинувальний акт.
На Донеччині судитимуть заступника начальника Слов’янсько-Лиманського управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області. Податківець вимагала та отримала від представника двох товариств понад 52 тисячі гривень за нестворення штучних перешкод для ведення господарської діяльності підприємств.
Більша частина депутатів у віці від 18 до 21 року на місцевих виборах в Україні у 2020 році опинилися в родинних зв'язках з політиками та чиновниками. Якщо говорити точніше, то 30 з 49 таких депутатів мали "впливових" родичів.
В Україні правоохоронці зафіксували два епізоди корупційних злочинів, скоєних співробітниками Державної виконавчої служби Миколаївської області та Києва. Чиновники затримані, вирішується питання про повідомлення їм підозри.
Керівника санацією "Чорноморського морського пароплавства" правоохоронці підозрюють у зловживанні своїх повноважень, що негативно відбилося на державній скарбниці. Дії чиновника стали причиною збитку в розмірі 17 мільйонів гривень.
Два співробітники митниці, які протиправними діями завдали Україні мільйонних збитків, відповідатимуть за свої вчинки в суді. Про це повідомили в пресцентр Державного бюро розслідувань.
Правоохоронці викрили чиновника, який займає керівну посаду в Департаменті АК "Київводоканал", на отриманні великої неправомірної вигоди. "Ділок" хотів заробити на продажу майданчиків під рекламу.
В Україні чиновники не зобов'язані тепер по 65 років залишати посаду, якщо маю бажання продовжити свою діяльність у державній установі. Такі можливості у держслужбовців з'явилися підписання президентом України закону, який знімає дані обмеження.
Контррозвідники Служби безпеки України встановили та задокументували, що керівник так званої "міграційної служби МВС "ДНР" причетний до посягань на територіальну цілісність і недоторканість України. Він забезпечував примусову видачу мешканцям тимчасово окупованих територій Донеччини "паспортів "ДНР", а також процес незаконного оформлення місцевим жителям громадянства РФ.
250 тисяч доларів США зажадав начальник держпідприємства "морський торговий порт "Чорноморськ" і його подільник за узгодження плану щодо поліпшення фінансового стану збанкрутілої приватної компанії. Як з'ясувалося, держпідприємство в комітеті кредиторів мало більшість голосів.
Слідчі ДБР викрили, задокументували та припинили протиправну діяльність керівника одного з відділів митного посту "Чорноморський" Одеської митниці Державної митної служби України. Чиновник, вимагав та одержав від громадянина хабар у 1 100 доларів США за нестворення штучних перешкод під час розмитнення п’яти автомобілів, які були ввезені на територію України.
Правоохоронці повідомили про підозру посадовцю Криворізької міської ради, директору приватного підприємства та чотирьом виконавцям. Під час реконструкції міської амбулаторії та школи, в офіційних документах відображалася необґрунтовано завищена, як правило, у понад 2 рази, вартість використаних будівельних матеріалів, що призвело до збитків у понад 6 мільйонів гривень бюджетних коштів.
СБУ викрила корупційну схему, створену чиновниками архітектурно-будівельної Держінспекції. Правоохоронці затримали двох фігурантів на робочому місці під час отримання хабаря.
Правоохоронці затримали колишнього чиновника АТ "Миколаївобленерго" під час підкупу голови Фонду державного майна України (ФДМУ). Зловмисник пропонував солідний хабар і щомісячні "гонорари" за призначення його на посаду голови правління акціонерного товариства.
Вищий антикорупційний суд заарештував, з правом внесення застави в мільйон гривень, директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Костянтина Дубоноса. Його підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії.
Національне агентство у боротьбі з корупцією повідомило, що в деклараціях 97 осіб були виявлені ознаки порушень. Йдеться, в тому числі, про 5 міністрів поточного і колишнього урядів, 12 заступників міністрів і 7 суддів.