19 грудня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи стосовно посадовців за недотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції". Вони не повідомили про суттєві зміни в майновому стані.

19 грудня, 10:05
14 грудня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Національне агентство з питань протидії корупції повідомило про підозру генеральному директору державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" та старшому державному інспектору митного поста Сумської митниці ДФС. Антикорупціонери знайшли недостовірності в деклараціях держслужбовців на суму понад 1 млн грн.

14 грудня, 16:20
5 листопада 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 8 протоколів про адміністративні правопорушення. Навмисно задекларували недостовірні дані Дмитро Роменський і Сергій Фокін. Не дотримуються термінів також київські високопосадовці.

5 листопада, 13:54
16 квітня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Більша частина керівників найвідоміших університетів України, судячи з е-декларацій за 2017, примножили свій дохід і стали гривневими мільйонерами.

16 квітня, 08:04
3 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Петро Порошенко задекларував понад 1 млн грн доходу у вигляді відсотків від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку (МІБ, Київ). Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни до декларації за поточний рік, внесеному 4 листопада в Єдиний державний реєстр декларацій.

3 листопада, 18:35