Держборг України у червні 2021 року продемонстрував зростання на 1 мільярд доларів. Борг зріс головним чином за рахунок реалізації ОВДП на внутрішньому ринку та випуску єврооблігацій "Укравтодору".
У 2020 році кожен українець сплатив по 3 тисячі гривень за обслуговування держборгу. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.
Міністр фінансів України Сергій Марченко впевнений, що країни, які "люблять" оголошувати дефолти, не можуть бути прикладом для наслідування. На думку міністра, такі речі не тільки не можна копіювати, але навіть згадувати про них.
Міністерство фінансів України занепокоєне зростанням показників державного і гарантованого державою боргу. У травні він перевищив 82 мільярди доларів.
Державний борг України станом на 31 січня 2020 року склав 2 079,02 млрд грн або 83,43 млрд доларів.
У грудні 2019 року держборг України у доларовому еквіваленті збільшився до 1,54 млрд доларів проти листопада, за рік держборг у доларах виріс на 6,05 млрд доларів.
На аукціонах з продажу облігацій внутрішньої державної позики вперше в 2020 році Міністерство фінансів залучило до бюджета 6 мільярдів гривень.
За інформацією радника президента з економічних питань Олега Устенка, в ситуації, що склалася, Україні необхідне зростання економіки як мінімум на 5%.
Сьогодні, 5 листопада, стало відомо, що у проєкті Державного бюджету України передбачено на погашення державного боргу у 2020 році 282,1 млрд грн, на його обслуговування — 141,5 млрд грн.
Сьогодні, 5 листопада, прем'єр-міністр Олексій Гончарук на засіданні уряду представив доопрацьований до другого читання у Верховній Раді проєкт державного бюджету на 2020 рік.
Міністерство фінансів у січні-квітні залучило до державного бюджету 91,4 млрд гривень, 1,5 млрд доларів і 41 млн євро за рахунок розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну.
Виконувачка обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова повідомила, що представники українського уряду розпочали переговори з інвесторами у Нью-Йорку та Лондоні щодо випуску боргових цінних паперів.
Сукупний державний борг України у вересні виріс на 0,62%, або на 470 мільйонів доларів до 77,03 мільярда доларів в порівнянні з попереднім місяцем.