Зловмисники намагалися у незаконний спосіб приватизувати "нічийні" гідротехнічні споруди та 12 земельних ділянок у столиці та околицях. Скориставшись прогалинами у законодавстві, планувалося "вивести" з державної та комунальної власності майно на загальну суму понад 4,2 мільярда гривень.
Слідчі Нацполіції попередили масштабну спробу вивезення зерна з порту "Чорноморськ". Значні зловживання керівництва Державної продовольчо-зернової корпорації України зафіксовані правоохоронцями.
Україна оголосила нові підозри окупаційному керівництву Криму - Сергію Аксьонову і Володимиру Константинову. Їм інкримінують організацію масштабної "націоналізації" українського майна на півострові.
Народний депутат України від "Слуги народу" Данило Гетманцев повідомив, що в парламенті планують проголосувати за проєкт закону про продовження дії мораторію на стягнення майна через кредити в іноземній валюті. Спочатку передбачалося мораторій зберегти до кінця 2021 року.
Господарський суд Києва розблокував процес приватизації ПАТ "Центренерго".
Трьох осіб викрито на пропозиції 5 млн доларів голові Фонду держмайна України.
Державний концерн "Укроборонпром" продаватиме списане майно своїх підприємств через систему електронних торгів ProZorro.Продажі.
Фонд державного майна запускає у тестовому режимі віртуальні кімнати даних по об'єктах приватизації.
У 2019 році сума надходжень до державного бюджету від приватизації становила 536,5 мільйонів гривень.
Укрпошта планує реалізувати 800 об'єктів нерухомості. Це не профільні об’єкти чи ті, що не використовуються в господарській діяльності компанії.
В Україні розпочинається процес великої приватизації державного майна.
Фонд держмайна України на запит журналістів АСПІ відмовився надати інформацію про обраних інвестрадників, які будуть реалізовувати великі держпідприємства.
У Верховну Раду внесли законопроект, який регулює питання управління майном державних підприємств, що не підлягають приватизації.