13 липня 2020

Курс президента Володимира Зеленського та його команди спровокує в Україні економічну катастрофу. Аналітики розкритикували плани влади щодо штучної девальвації гривні.

13 липня, 14:13
1 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Знецінення гривні для збільшення конкурентоспросожності українських товарів за кордоном - це провальна політика, і НБУ її застосовувати не буде, запевняють у Нацбанку.

1 квітня, 17:19
16 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За приблизними оцінками фахівців та аналітиків, на руках у громадян України знаходиться від 60 до 100 млрд доларів. Ці гроші українці не готові нести до банків чи вкладати у легальний бізнес, адже до сьогодні ситуація у фінансовому та економічному секторі змушує тричі подумати перед тим, як заощаджені кошти інвестувати у якусь справу чи нести їх до банку. Та й податкова система України не спонукає до висвітлення матеріальних благ тих, хто зміг правдами і не правдами нажити певні статки.

16 листопада, 14:45
15 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Прийняття держбюджету 2018 у першому читанні – це один з ключових моментів планування майбутнього економічного розвитку країни. Але потрібно відразу зауважити, що у тому вигляді, у якому нардепи вирішили затвердити попередню версію бюджету на 2018 рік, ні про який розвиток чи майбутнє економічне зростання України не може бути мови.

15 листопада, 17:01