3 травня 2021

Перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що проситиме про відмову від Мінського формату, якщо не вдасться його реанімувати. Також, він пояснив, в чому полягає ідея "кластерів" по Донбасу.

3 травня, 17:07
26 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Кремлі вважають "тривожним сигналом" пропозицію президента України Володимира Зеленського розширити Нормандський формат США, Великою Британією та Канадою. Більш того, там заявили, що зміна Мінського формату переговорів по Донбасу призведе до його завершення.

26 квітня, 18:05
21 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Вітольд Фокін не бачить сенсу у проведенні зустрічей у "Нормандському форматі". Заступник голови української делегації у Тристороній контактній групі (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі висловив свою позицію.

21 вересня, 17:45
1 липня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Донбас

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, який є першим заступником представника України у Тристоронній контактній групі розповів про можливу зміну формату переговорів. Він висловив сумніви у готовності США сідати за стіл переговорів з Росією щодо припинення гібридної війни на Донбасі. 

1 липня, 21:13
8 червня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На тлі закликів знову приєднати Росію до "Великій сімці" резидент Євроради Дональд Туск заявив, що на сьогоднішній день є багато спекуляцій щодо формату, в якому повинні проходити зустрічі країн з потужними економіками, але потрібно залишити G7, тому що "це щасливе число".

8 червня, 15:07
10 квітня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Ангела Меркель, канцлер Німеччини, перед зустріччю з президентом України Петром Порошенко в Берліні провела телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, обговоривши ситуацію в Україні.

10 квітня, 11:04