27 листопада 2024 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив обвинувальний вирок у справі про отримання неправомірної вигоди колишніми співробітниками податкової інспекції Шевченківського району Києва та адвокатом.
Слідчі Державного бюро розслідувань викрили незаконну діяльність працівників Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Посадовці вимагали гроші у військовозобов’язаних на блокпостах, пропонуючи уникнути мобілізації за значні суми.
26 листопада 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відхилила апеляцію захисту та залишила в силі вирок, винесений ще 26 червня 2024 року.
Оголошеного в державний і міжнародний розшук народного депутата від фракції "Слуга народу" Андрія Одарченка засуджено до восьми років позбавлення волі заочно за спробу надання неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.
СБУ спільно із Нацполіцією викрили на Закарпатті очільника районного ТЦК та заступника комбрига Тероборони, які «заробляли» на ухилянтах. Правоохоронцями ліквідовано дві схеми ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку. За результатами комплексних заходів підозру отримали керівник районного ТЦК та заступник командира бригади Тероборони.
Співробітники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо чиновника Приморського РТЦК і СП Одеси, який організував масштабний механізм заробітку на ухилянтах.
Злочинну схему викрили оперативники міграційної поліції Полтавщини спільно з СБУ, Слідчим управлінням регіональної поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.
В Одесі викрили схему ухилення від військової служби, до якої був залучений працівник районного територіального центру комплексування і соціальної підтримки. Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.
ДБР викрило посадовців Держпродспоживслужби двох областей, які організували корупційну схему вимагання грошей за видачу фітосанітарних сертифікатів для експорту та імпорту агропродукції. Вони щомісячно отримували понад 160 тисяч доларів.
Служба безпеки спільно з НАБУ викрила на корупції депутата Миргородської міськради у Полтавській області.
За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди ( ч. 3 ст. 368 КК України).
У причетності до фальшування документів медико-соціальної експертизи підозрюють приватну лікарку з Полтави. Поліцейські встановили, що 43-річна полтавка сприяла «клієнтам» в оформленні ІІ групи інвалідності, що надає право на перетин державного кордону України.
Представники Служби безпеки ліквідували у Чернігівській області злочину групу, яка залучила очільницю ЦНАПу до незаконних дій. Порушники "заробили" на ухилянтах мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Працівники СБУ разом з поліцейськими ліквідувала у Вінниці масштабну схему нелегального виїзду за кордон громадян призовного віку.
Викрито на корупції депутата сільради на Тернопільщині, який мобілізувався до ЗСУ і зараз проходить службу на території регіону. За гроші він пропонував іншим мобілізованим своє "сприяння" в уникненні планових ротацій до зони бойових дій.
НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою трьох осіб — учасників схеми, серед яких заступник директора філії «ЦЗВ» АТ «Укрзалізниця» та двоє пособників.
Більше 100 тисяч доларів на місяць заробляли на ухилянтах. Щомісячний заробіток від липових довідок перевищував сотню тисяч доларів
За процесуального керівництва Черкаської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди та сприянні переправлення осіб через державний кордон України співробітниці Уманського РТЦК та СП (ч. 2 ст. 369-2 та ч. 3 ст. 332 КК України).
За процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру посадовцю територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
Вищий антикорупційний суд відправив народного депутата від фракції «Слуга Народу» Анатолія Гунька під варту з можливістю внесення застави 30 млн грн. Раніше йому оголосили підозру в хабарництві.