Поліція Полтавщини затримала адвоката та його спільника, які вимагали неправомірну вигоду від місцевого мешканця за ухилення від мобілізації. Правопорушників викрили «на гарячому» під час передачі коштів у центральній частині Полтави. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Полтавщини Євген Рогачов.
Детективи Головного підрозділу детективів спільно з детективами Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру чоловіку, який намагався дати хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності.
Поліція Полтавщини спільно з регіональним Управлінням СБУ та прокуратурою викрила корупційну схему у сфері містобудування. Як повідомив начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов, керівник відділу містобудування та архітектури однієї з міських рад області разом із 44-річною підприємницею вимагали хабар за погодження документації на будівництво.
НАБУ та САП викрили незаконні дії народної депутатки України та її чоловіка.
22 січня 2025 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив рішення щодо запобіжного заходу для колишнього високопосадовця Міністерства внутрішніх справ України. Ексчиновника підозрюють у заволодінні мільйонами гривень та отриманні неправомірної вигоди.
Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо колишнього керівника квартирно-експлуатаційного відділу одного з військових підрозділів на Львівщині. Обвинувальний акт направлено до суду.
Співробітники Служби безпеки України, за сприяння Міністра оборони та Головнокомандувача Збройних Сил, затримали головного психіатра ЗСУ, який з 2022 року незаконно набув активи на понад 1 млн доларів США.
Правоохоронці встановили, що 41-річний голова однієї із селищних рад Полтавського району через посередника (місцевого підприємця-орендаря) вимагав у підрядника понад 60 тисяч гривень за надання дозвільних документів на розчищення земельних ділянок від зелених насаджень.
Працівники Державного бюро розслідувань викрили злочинну схему, пов’язану з ухиленням від мобілізації, яка діяла в Миколаївському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП).
27 листопада 2024 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив обвинувальний вирок у справі про отримання неправомірної вигоди колишніми співробітниками податкової інспекції Шевченківського району Києва та адвокатом.
Слідчі Державного бюро розслідувань викрили незаконну діяльність працівників Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Посадовці вимагали гроші у військовозобов’язаних на блокпостах, пропонуючи уникнути мобілізації за значні суми.
26 листопада 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відхилила апеляцію захисту та залишила в силі вирок, винесений ще 26 червня 2024 року.
Оголошеного в державний і міжнародний розшук народного депутата від фракції "Слуга народу" Андрія Одарченка засуджено до восьми років позбавлення волі заочно за спробу надання неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.
СБУ спільно із Нацполіцією викрили на Закарпатті очільника районного ТЦК та заступника комбрига Тероборони, які «заробляли» на ухилянтах. Правоохоронцями ліквідовано дві схеми ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку. За результатами комплексних заходів підозру отримали керівник районного ТЦК та заступник командира бригади Тероборони.
Співробітники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо чиновника Приморського РТЦК і СП Одеси, який організував масштабний механізм заробітку на ухилянтах.
Злочинну схему викрили оперативники міграційної поліції Полтавщини спільно з СБУ, Слідчим управлінням регіональної поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.
В Одесі викрили схему ухилення від військової служби, до якої був залучений працівник районного територіального центру комплексування і соціальної підтримки. Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.
ДБР викрило посадовців Держпродспоживслужби двох областей, які організували корупційну схему вимагання грошей за видачу фітосанітарних сертифікатів для експорту та імпорту агропродукції. Вони щомісячно отримували понад 160 тисяч доларів.
Служба безпеки спільно з НАБУ викрила на корупції депутата Миргородської міськради у Полтавській області.
За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру посадовцю столичного комунального підприємства у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди ( ч. 3 ст. 368 КК України).