Лідер іранської опозиції у Вашингтоні (NIC) Алі Реза Резазаде вказує, що основною ціллю іранських хакерів під час останньої спроби злому стали виборчі кампанії Трампа та Гарріс. За даними агентів ФБР фокус хакерів був зосереджений на старшому раднику Трампа Сьюзі Вайлс.
Служба безпеки України разом з міжнародними партнерами провели масштабну спецоперацію у 8 країнах Європи та викрили міжнародну мережу хакерів, які розробляли віруси-вимагачі для атак на американські та європейські компанії.
Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України отримали доступ до серверів міністерства оборони країни-терориста Росії та заволоділи масивом секретної документації.
На інформаційні системи у Росії українські фахівці здійснюють хакерські атаки, а згодом вони допомагають Силам оборони України завдавати ще більш болісні ударів.
Кіберфахівцями Служби безпеки було викрито підконтрольне до фсб російське хакерське угруповання «народная cyberармія рф».
Російські хакери проникли в систему Київстар, принаймні, у травні минулого року і могли викрасти дані абонентів до масштабної атаки 12 грудня. Про це заявив начальник управління кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в інтерв'ю Reuters.
Співробітники спецслужб знайшли і заарештували хакера, який забезпечував путінських терористів мобільним зв'язком. Про це Служба безпеки України повідомила на Фейсбуку.
Керівник європейської дипломатії Жозеп Боррель прокоментував кібератаку на урядові сайти України. ЄС мобілізує всі ресурси для допомоги та протидії.
У Бердянську 15-річний підліток, через нерозділене кохання, намагався помститися своєму супернику. Для цього він скористався послугами свого віртуального друга, хакера з РФ, який кілька днів поспіль надсилав листи з погрозами до адміністрації учбових закладів від імені суперника.
Хлопцеві, який розробив фейкову програму Дія, запропонували пройти стажування в Міністерстві цифрової трансформації. Однак, ця пропозиція не звільняє його від відповідальності за статтею 358 за підробку.
Хакер намагався отримати персональні дані співробітників Служби безпеки України (СБУ). Він реалізовував свій план завдяки шкідливому ПЗ.
В Україні затримали хакера, який займався зі своїм спільником у Британії кіберзлочинами, пов'язаними з установкою вірусних програм, а також зломів доступів до віддалених комп'ютерів. Під час обшуків у зловмисника у нього вдома оперативники знайшли понад 20 терабайт інформації, яка доводить причетність хакера до протиправної діяльності.
Сьогодні, 25 жовтня, Департамент кіберполіції України повідомив про затримання 32-річного іноземця, якого підозрюють у викраденні 6 мільйонів доларів з рахунків американських фінансових установ.
Екстрадований з Іспанії громадянин України Андрій Колпаков постав перед федеральним судом в американському Сіетлі.
Німецький виробник спортивного екіпірування повідомив своїм клієнтам про можливий зливі їх особистих даних.
С помощью фишинга киевлянин отбирал у владельцев доступ к их персональным страницам, после чего требовал за него деньги.
За допомогою фішингу киянин відбирав у власників доступ до їх персональних сторінок, після чого вимагав за нього гроші.
Киберполиция Украины задержала организатора международной преступной платформы "Avalanche", которая ежедневно инфицировала по всему миру до полумиллиона компьютеров.
Кіберполіція України затримала організатора міжнародної злочинної платформи "Avalanche", яка щодня інфікувала по всьому світу до півмільйона комп'ютерів.
Кіберполіція затримала і оголосила про підозру чоловікові, який за гроші допомагав вигравати торги в «Системі електронних торгів арештованим майном». Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції.