Хакери групи Anonymous оприлюднили скан наказу т.в.о міністра оборони РФ Дмитра Булгакова. В ньому йдеться про підготовку фейкових відео, на яких українські військові нібито знущаються над російськими військовополоненими.
Зловмисники нічого не зламували і не намагалися перезавантажувати канал чи припиняти роботу провайдера. Вони шукали і знайшли вразливі місця у коді самого сайту.
Під час міжнародної операції правоохоронці отримали доступ до 15 серверів у 10 країнах, на яких розміщувався VPN-сервіс, який використовували кіберзлочинці для атак вірусами-шифрувальниками. Наразі інфраструктуру мережі, котра використовувалася у кіберзлочинах, заблоковано.
Держспецзв'язок нібито тримає ситуацію на контролі щодо результатів атаки хакерів на урядові сайти. Внаслідок кібератаки даних українських автовласників не втрачено.
У ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів. Найпершими про кібератаку на державні сайти України повідомили інформаційні ресурси "сусідів".
Служба безпеки України (СБУ) відновила роботу державних сайтів після хакерської атаки. В ніч на 14 січня діяльність припинили певні урядові ресурси.
СБУ та Держспецзв'язок встановлюють обставини хакерської атаки на урядові сайти 14 січня. Роботу порталу "Дія" українські фахівці вже відновили.
Хакери здійснили масову кібератаку на веб-сайти державних структур України. Атака відбулася в ніч з 13 на 14 січня.
Служба безпеки спільно з кіберполіцією та американськими і британськими партнерами провели масштабну спецоперацію по ліквідації потужного хакерського сервісу. Зловмисники здійснювали хакерські атаки на іноземні компанії, а також надавали платні послуги із підміни ІР-адрес іншим хакерам, заробивши за свої протизаконні послуги понад мільйон доларів США.
У Нідерландах затримали співзасновника мережі криптообмінників Coyote Crypto и EggChange Дениса Дубнікова. Кримчанина підозрюють у відмиванні грошей російських хакерів з угрупування Ryuk.
Служба безпеки України та спецслужби США провели спільну операцію із викриття українців, які діяли в мережі Darknet. Зловмисники займалися "відмиванням" грошей для міжнародних хакерів і за час своєї діяльності легалізували десятки мільйонів доларів.
Кіберфахівці СБУ провели масштабну багаторівневу спецоперацію із блокування діяльності осіб, які надавали послуги з легалізації коштів в особливо великих розмірах для представників міжнародних хакерських угруповань. Спецоперація здійснювалася у рамках міжнародного співробітництва, на виконання запиту компетентного органу Сполучених Штатів Америки.
Солом’янська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру 33-річному киянину. Чоловік втрутився в роботу автоматизованої системи однієї з платіжних систем і заволодів коштами її користувачів.
Кіберполіція викрила 33-річного киянина, який хакерським способом отримував доступ до бонусних рахунків відомих платіжних систем. Від рук зловмисника постраждали більше сотні людей.
Фахівці Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) заблокували фейковий сайт президента України. Хакери маскували сайт під офіційний веб-ресурс.
Хакери атакували сайти президента Володимира Зеленського і веб-ресурси СБУ. Фахівці кіберзахисту зуміли нейтралізувати атаки.
Співробітники СБУ разом з іншими міністерствами посилили боротьбу з кіберзагрозами. З початку року нейтралізовано 201 хакерську атаку.
В Офісі президента навели думку експертів, які вважають, що Україна використовується російськими хакерами, як тренувальний майданчик. Метою масштабних кібератак в результаті повинні стати США.
Кіберфахівці Служби безпеки України викрили міжрегіональну групу хакерів. Ділки поширювали шкідливе програмне забезпечення з вірусами "вмонтованими" у популярні програми, зокрема, для розкрутки сторінок в Instagram та додатки для смартфонів.
Правоохоронці припинили роботу десятки фішингових сайтів, які були зроблені "під копірку" з іноземних сайтів, де розміщуються оголошення. "Даруваннями" виявилися три 19-річних юнаки, щодо яких зараз вирішується питання про запобіжний захід.