Під час міжнародної операції правоохоронці отримали доступ до 15 серверів у 10 країнах, на яких розміщувався VPN-сервіс, який використовували кіберзлочинці для атак вірусами-шифрувальниками. Наразі інфраструктуру мережі, котра використовувалася у кіберзлочинах, заблоковано.
Кіберполіція Харківщини повідомила про ліквідацію шахрайської схеми привласнення 18 мільйонів гривень громадян за допомогою фішингу. Серед тих, хто віддав гроші зловмисникам – мешканці України та іноземці.
На Івано-Франківщині кіберполіцейські запобігли викраденню понад мільйона гривень із рахунку місцевого підприємства. Хакери, використовуючи шкідливі програми, втручалися в роботу комп’ютера бухгалтера і таким чином виводили гроші на фіктивні рахунки.
Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили угруповання, яке регулярно викрадало гроші з банківських карток. Зловмисники втручалися у діяльність банківської системи.
На Тернопільщині затримали кіберзлочинця, який торгував базами даних підприємств та установ з обмеженим доступом. У Міністерстві внутрішніх справ повідомили подробиці.
В українському інтернеті з’явилися нові види кіберзлочинності. У людей виманюють гроші, спекулюючи на темі епідемії Covid-19.
Кіберполіція припинила протиправну діяльність фінансової біржі у Львові, через яку обдурювали громадян.
Кіберполіція викрила працівницю банку в Одеській області, яка привласнила 2,5 мільйона гривень із рахунків іноземців
За даними Національної поліції, найчастіше зловмисники крадуть гроші з банківських карт і використовують для шахрайства персональні дані, отримані злочинним шляхом.
Федеральна служба кримінальної поліції Німеччини оголосила про арешт підозрюваного у публікації особистої інформації про німецьких політиків, журналістів та громадських діячів.
Наразі громадянин України очікує на екстрадицію в Америку. Раніше він був оголошений в міжнародний розшук.