1 березня 2021

Депутати провладної фракції "Слуга народу" зареєстрували два законопрєкти, що передбачають відповідальність за колабораційну діяльність в Україні. Під час їхньої презентації 1 березня автори пояснили, якою вбачають відповідальність за антидержавну діяльність.

1 березня, 16:15
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Депутати Верховної Ради України 24 лютого зареєстрували законопроєкт про колабораціонізм. Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький пояснив під час презентації законопроекту 1 березня, у чому, на його думку, полягає ключова норма проекту як інструменту боротьби із антидержавницькими висловлюваннями.

1 березня, 13:34
17 грудня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Києві 16 грудня представники Нацкорпусу, народні депутати та громадські активісти обговорили проєкт закону про колабораціонізм. Ініціатори законопроєкту вимагають кримінальної відповідальності за прояв допомоги для держави агресора.

17 грудня, 13:48
16 січня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Народний депутат Ігор Луценко прокоментував для АСПІ вранішню сесію Верховної Ради, 16 січня 2018 року та ситуацію, пов'язану з пошуком голосів за законопроект №7163 по деокупації Донбасу та ряду інших законопроектів, які будуть розглянуті сьогодні народними обранцями.

16 січня, 11:15
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Сьогодні, 16 січня 2018 року за Верховною Радою зібралося близько сотні мітингувальників, які прийшли підтримати ряд законопроектів, спрямованих проти російської терористів, колаборантів і заснованих ними незаконних організацій. Автори законопроектів №5397, №5086, №7425, №7426 вимагають заборонити пропаганду незаконних організацій ОРДЛО, ввести санкції проти компаній, які підтримують російську агресію і посилити заходи проти колабораціоністів.

У розробці відповідних законопроектів взяли участь:

Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)

Тимошенко Юрій Володимирович (VIII скликання)

Гаврилюк Михайло Віталійович (VIII скликання)

Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання)

Величкович Микола Романович (VIII скликання)

Соляр Володимир Миронович (VIII скликання)

Левус Андрій Мар'янович (VIII скликання)

Висоцький Сергій Віталійович (VIII скликання)

[youtube url="https://youtu.be/OGhZv2T6nTg"]

16 січня, 09:12